Camila Osorio Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:45 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
7.3/10 | |
05:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U22.5 |
6.5/10 | |
07:50 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 | |
05:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:55 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
5.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
O18.5 |
8.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 163 |
1 |
7.7/10 | |
18:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 631 |
1 |
7.9/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:20 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U27.5 |
7.2/10 | |
00:55 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 635 |
O17.5 |
9.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:50 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
463 646 |
2 |
5.5/10 | |
02:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O18.5 |
7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
661 736 |
2 |
6.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U27.5 |
9.1/10 | |
14:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
8/10 | |
10:20 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
U23.5 |
9.6/10 | |
13:45 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
625 367 |
2 |
5.9/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5.6/10 | |
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7/10 | |
12:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
367 636 |
O8.5 |
7.9/10 |
Om Camila Osorio – Tennisprognoser & Statistik
Camila Osorio är en 23-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 83 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 25 matcher med Camila Osorio och uppnått en prognosprecision på över 68%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (50) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 73.7% | 72.3% | 68.9% |
| 1:a Serv Vunna | 60.9% | 62.2% | 62.7% |
| 2:a Serv Vunna | 41.6% | 42.6% | 41.3% |
| Ess / Match | 1.2 | 1.7 | 2 |
| Dubbelfel / Match | 5.5 | 5.6 | 5.6 |
| Räddade Breakbollar | 50.6% | 54.8% | 55.6% |
| Konvert. Breakbollar | 43% | 43.3% | 40.9% |
| Vunna Returpoäng | 45.8% | 46.2% | 45.9% |
| Servhållning % | 55.8% | 56.8% | 56.2% |
| Totala Poäng Vunna | 51% | 51.6% | 51.1% |
| Statistik | Hard (34) | Grus (14) | Gräs (2) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 68.4% | 70.4% | 65.2% |
| 1:a Serv Vunna | 62.9% | 62.1% | 62.9% |
| 2:a Serv Vunna | 41.6% | 40.7% | 41.1% |
| Ess / Match | 2.1 | 1.6 | 3.5 |
| Dubbelfel / Match | 5.6 | 5.7 | 5 |
| Räddade Breakbollar | 56.1% | 55.5% | 47.1% |
| Konvert. Breakbollar | 40.6% | 45.2% | 20% |
| Vunna Returpoäng | 45.6% | 47.4% | 39.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 68.9% |
| 1:a Serv Vunna | 62.7% |
| 2:a Serv Vunna | 41.3% |
| Ess / Match | 2 |
| Dubbelfel / Match | 5.6 |
| Räddade Breakbollar | 55.6% |
| Konvert. Breakbollar | 40.9% |
| Vunna Returpoäng | 45.9% |
| Servhållning % | 56.2% |
| Totala Poäng Vunna | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 72.3% |
| 1:a Serv Vunna | 62.2% |
| 2:a Serv Vunna | 42.6% |
| Ess / Match | 1.7 |
| Dubbelfel / Match | 5.6 |
| Räddade Breakbollar | 54.8% |
| Konvert. Breakbollar | 43.3% |
| Vunna Returpoäng | 46.2% |
| Servhållning % | 56.8% |
| Totala Poäng Vunna | 51.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 73.7% |
| 1:a Serv Vunna | 60.9% |
| 2:a Serv Vunna | 41.6% |
| Ess / Match | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 5.5 |
| Räddade Breakbollar | 50.6% |
| Konvert. Breakbollar | 43% |
| Vunna Returpoäng | 45.8% |
| Servhållning % | 55.8% |
| Totala Poäng Vunna | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 68.4% |
| 1:a Serv Vunna | 62.9% |
| 2:a Serv Vunna | 41.6% |
| Ess / Match | 2.1 |
| Dubbelfel / Match | 5.6 |
| Räddade Breakbollar | 56.1% |
| Konvert. Breakbollar | 40.6% |
| Vunna Returpoäng | 45.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 70.4% |
| 1:a Serv Vunna | 62.1% |
| 2:a Serv Vunna | 40.7% |
| Ess / Match | 1.6 |
| Dubbelfel / Match | 5.7 |
| Räddade Breakbollar | 55.5% |
| Konvert. Breakbollar | 45.2% |
| Vunna Returpoäng | 47.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.2% |
| 1:a Serv Vunna | 62.9% |
| 2:a Serv Vunna | 41.1% |
| Ess / Match | 3.5 |
| Dubbelfel / Match | 5 |
| Räddade Breakbollar | 47.1% |
| Konvert. Breakbollar | 20% |
| Vunna Returpoäng | 39.5% |