Carlota Martinez Cirez Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U21.5 |
5.2/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
7.9/10 | |
11:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 | |
09:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 | |
11:50 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.9/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
7.2/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:09 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:37 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 263 |
O20.5 |
4.3/10 | |
11:39 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
4.6/10 | |
11:07 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
564 736 |
O20.5 |
8.8/10 | |
10:33 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
361 616 |
2 |
3.4/10 | |
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 627 |
O19.5 |
7.1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
7.9/10 | |
08:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O20.5 |
6.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 263 |
1 |
4.7/10 | |
13:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
U20.5 |
5.2/10 |
Om Carlota Martinez Cirez – Tennisprognoser & Statistik
Carlota Martinez Cirez är en 24-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 383 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 29 matcher med Carlota Martinez Cirez och uppnått en prognosprecision på över 62.1%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (44) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 76.4% | 76.4% | 74.2% |
| 1:a Serv Vunna | 60.4% | 60.4% | 58.6% |
| 2:a Serv Vunna | 34.1% | 34.1% | 36.1% |
| Ess / Match | 0.2 | 0.4 | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 | 3.4 | 4.4 |
| Räddade Breakbollar | 64.2% | 64.2% | 58.4% |
| Konvert. Breakbollar | 36% | 36% | 33.8% |
| Vunna Returpoäng | 46.1% | 47.2% | 45.5% |
| Servhållning % | 101.2% | 153% | 113.6% |
| Totala Poäng Vunna | 65.3% | 74.7% | 62% |
| Statistik | Hard (3) | Grus (39) | Gräs (1) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 75.6% | 74.8% | 60.9% |
| 1:a Serv Vunna | 55.9% | 59.6% | 42.9% |
| 2:a Serv Vunna | 26.3% | 37.8% | 27.8% |
| Ess / Match | 0.3 | 0.4 | 0 |
| Dubbelfel / Match | 4 | 4.4 | 6 |
| Räddade Breakbollar | 61.5% | 59.3% | 45.5% |
| Konvert. Breakbollar | 22.2% | 36.4% | 0% |
| Vunna Returpoäng | 37.5% | 46.2% | 30.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 74.2% |
| 1:a Serv Vunna | 58.6% |
| 2:a Serv Vunna | 36.1% |
| Ess / Match | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 4.4 |
| Räddade Breakbollar | 58.4% |
| Konvert. Breakbollar | 33.8% |
| Vunna Returpoäng | 45.5% |
| Servhållning % | 113.6% |
| Totala Poäng Vunna | 62% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 76.4% |
| 1:a Serv Vunna | 60.4% |
| 2:a Serv Vunna | 34.1% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.4 |
| Räddade Breakbollar | 64.2% |
| Konvert. Breakbollar | 36% |
| Vunna Returpoäng | 47.2% |
| Servhållning % | 153% |
| Totala Poäng Vunna | 74.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 76.4% |
| 1:a Serv Vunna | 60.4% |
| 2:a Serv Vunna | 34.1% |
| Ess / Match | 0.2 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 64.2% |
| Konvert. Breakbollar | 36% |
| Vunna Returpoäng | 46.1% |
| Servhållning % | 101.2% |
| Totala Poäng Vunna | 65.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 75.6% |
| 1:a Serv Vunna | 55.9% |
| 2:a Serv Vunna | 26.3% |
| Ess / Match | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 4 |
| Räddade Breakbollar | 61.5% |
| Konvert. Breakbollar | 22.2% |
| Vunna Returpoäng | 37.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 74.8% |
| 1:a Serv Vunna | 59.6% |
| 2:a Serv Vunna | 37.8% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 4.4 |
| Räddade Breakbollar | 59.3% |
| Konvert. Breakbollar | 36.4% |
| Vunna Returpoäng | 46.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.9% |
| 1:a Serv Vunna | 42.9% |
| 2:a Serv Vunna | 27.8% |
| Ess / Match | 0 |
| Dubbelfel / Match | 6 |
| Räddade Breakbollar | 45.5% |
| Konvert. Breakbollar | 0% |
| Vunna Returpoäng | 30.8% |