Fermin Tenti Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1012
Ålder28
Längd5'11"
Vikt163 lb
HandHöger
Senaste Formen
W
L
L
W
L
10
Analyserade Matcher
60%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:45 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3/10 | |
14:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.9/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
4.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
O18.5 |
5.9/10 | |
15:10 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
167 625 |
O20.5 |
5.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 165 |
1 |
5.1/10 | |
16:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
2.5/10 | |
15:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
5.1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
|
||
14:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
|
Om Fermin Tenti – Tennisprognoser & Statistik
Fermin Tenti är en 28-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 1012 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 10 matcher med Fermin Tenti och uppnått en prognosprecision på över 60%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (36) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 70.7% | 72.8% | 71.8% |
| 1:a Serv Vunna | 56.3% | 55.6% | 55.8% |
| 2:a Serv Vunna | 53.4% | 49.5% | 47.1% |
| Ess / Match | 0.6 | 0.5 | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 2.1 | 1.9 | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 55.2% | 55.1% | 54.7% |
| Konvert. Breakbollar | 39.5% | 49.2% | 43.7% |
| Vunna Returpoäng | 46.2% | 48.6% | 45.9% |
| Servhållning % | 96.8% | 87.8% | 121.8% |
| Totala Poäng Vunna | 63.4% | 61% | 58.1% |
Statistik by Surface
| Statistik | Grus (36) |
|---|---|
| Första Serv % | 71.8% |
| 1:a Serv Vunna | 55.8% |
| 2:a Serv Vunna | 47.1% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 54.7% |
| Konvert. Breakbollar | 43.7% |
| Vunna Returpoäng | 45.9% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (36)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 71.8% |
| 1:a Serv Vunna | 55.8% |
| 2:a Serv Vunna | 47.1% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 54.7% |
| Konvert. Breakbollar | 43.7% |
| Vunna Returpoäng | 45.9% |
| Servhållning % | 121.8% |
| Totala Poäng Vunna | 58.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 72.8% |
| 1:a Serv Vunna | 55.6% |
| 2:a Serv Vunna | 49.5% |
| Ess / Match | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 1.9 |
| Räddade Breakbollar | 55.1% |
| Konvert. Breakbollar | 49.2% |
| Vunna Returpoäng | 48.6% |
| Servhållning % | 87.8% |
| Totala Poäng Vunna | 61% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 70.7% |
| 1:a Serv Vunna | 56.3% |
| 2:a Serv Vunna | 53.4% |
| Ess / Match | 0.6 |
| Dubbelfel / Match | 2.1 |
| Räddade Breakbollar | 55.2% |
| Konvert. Breakbollar | 39.5% |
| Vunna Returpoäng | 46.2% |
| Servhållning % | 96.8% |
| Totala Poäng Vunna | 63.4% |
Statistik by Surface
Grus (36)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 71.8% |
| 1:a Serv Vunna | 55.8% |
| 2:a Serv Vunna | 47.1% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 54.7% |
| Konvert. Breakbollar | 43.7% |
| Vunna Returpoäng | 45.9% |