Rocco Valente Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1126
Ålder21
Vikt165 lb
HandHöger
Senaste Formen
L
W
W
L
L
8
Analyserade Matcher
50%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 20 |
1 |
6.9/10 | |
12:00 Avslutad |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 42 |
U21.5 |
4.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
4.9/10 | |
15:11 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
5.3/10 | |
12:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 731 |
O20.5 |
6.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
7.2/10 | |
14:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
722 566 |
2 |
3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Rocco Valente – Tennisprognoser & Statistik
Rocco Valente är en 21-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 1126 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 8 matcher med Rocco Valente och uppnått en prognosprecision på över 50%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (42) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | 69.1% | 70.7% |
| 1:a Serv Vunna | - | 57.8% | 58.3% |
| 2:a Serv Vunna | - | 41.8% | 42.6% |
| Ess / Match | 0.2 | 0.4 | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 | 2.3 | 2.5 |
| Räddade Breakbollar | - | 59.4% | 54.9% |
| Konvert. Breakbollar | - | 40% | 42.2% |
| Vunna Returpoäng | 42.5% | 43.1% | 44.5% |
| Servhållning % | - | 164% | 104.9% |
| Totala Poäng Vunna | 99.1% | 73.3% | 62.5% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (6) | Grus (36) |
|---|---|---|
| Första Serv % | - | 70.7% |
| 1:a Serv Vunna | - | 58.3% |
| 2:a Serv Vunna | - | 42.6% |
| Ess / Match | 0.3 | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 1.2 | 2.7 |
| Räddade Breakbollar | - | 54.9% |
| Konvert. Breakbollar | - | 42.2% |
| Vunna Returpoäng | 41.8% | 45.1% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (42)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 70.7% |
| 1:a Serv Vunna | 58.3% |
| 2:a Serv Vunna | 42.6% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 |
| Räddade Breakbollar | 54.9% |
| Konvert. Breakbollar | 42.2% |
| Vunna Returpoäng | 44.5% |
| Servhållning % | 104.9% |
| Totala Poäng Vunna | 62.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.1% |
| 1:a Serv Vunna | 57.8% |
| 2:a Serv Vunna | 41.8% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 59.4% |
| Konvert. Breakbollar | 40% |
| Vunna Returpoäng | 43.1% |
| Servhållning % | 164% |
| Totala Poäng Vunna | 73.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0.2 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 |
| Vunna Returpoäng | 42.5% |
| Totala Poäng Vunna | 99.1% |
Statistik by Surface
Hard (6)
Grus (36)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 1.2 |
| Vunna Returpoäng | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 70.7% |
| 1:a Serv Vunna | 58.3% |
| 2:a Serv Vunna | 42.6% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 2.7 |
| Räddade Breakbollar | 54.9% |
| Konvert. Breakbollar | 42.2% |
| Vunna Returpoäng | 45.1% |