Fiona Crawley Prognoser, Statistik & Form
Ranking#199
Ålder23
Senaste Formen
W
W
L
W
L
13
Analyserade Matcher
61.5%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
742 566 |
O20.5 |
8.3/10 | |
17:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O19.5 |
8.1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
6.7/10 | |
10:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 | |
12:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 | |
12:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
731 566 |
O20.5 |
3.9/10 | |
10:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 165 |
1 |
5.3/10 | |
10:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 166 |
O18.5 |
8.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
067 625 |
1 |
2.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
3.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.6/10 | |
10:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
267 645 |
O20.5 |
7.3/10 | |
13:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.9/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
|
||
15:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 167 |
|
||
17:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Fiona Crawley – Tennisprognoser & Statistik
Fiona Crawley är en 23-årig professionell tennisspelare. Vår AI-algoritm har analyserat 13 matcher med Fiona Crawley och uppnått en prognosprecision på över 61.5%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (43) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 60.7% | 61.6% | 61.6% |
| 1:a Serv Vunna | 56.5% | 57.8% | 57.8% |
| 2:a Serv Vunna | 50% | 49.1% | 49.1% |
| Ess / Match | 1 | 1.3 | 1.1 |
| Dubbelfel / Match | 4.3 | 3.9 | 3.5 |
| Räddade Breakbollar | 60% | 57.9% | 57.9% |
| Konvert. Breakbollar | 44% | 40.5% | 40.5% |
| Vunna Returpoäng | 46.1% | 45.5% | 45.5% |
| Servhållning % | 109% | 89% | 243.2% |
| Totala Poäng Vunna | 65.8% | 60.7% | 60.7% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (39) | Grus (3) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 61.6% | - |
| 1:a Serv Vunna | 57.8% | - |
| 2:a Serv Vunna | 49.1% | - |
| Ess / Match | 1.2 | 0 |
| Dubbelfel / Match | 3.4 | 4.7 |
| Räddade Breakbollar | 57.9% | - |
| Konvert. Breakbollar | 40.5% | - |
| Vunna Returpoäng | 45.7% | 45.1% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (43)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 61.6% |
| 1:a Serv Vunna | 57.8% |
| 2:a Serv Vunna | 49.1% |
| Ess / Match | 1.1 |
| Dubbelfel / Match | 3.5 |
| Räddade Breakbollar | 57.9% |
| Konvert. Breakbollar | 40.5% |
| Vunna Returpoäng | 45.5% |
| Servhållning % | 243.2% |
| Totala Poäng Vunna | 60.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 61.6% |
| 1:a Serv Vunna | 57.8% |
| 2:a Serv Vunna | 49.1% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 57.9% |
| Konvert. Breakbollar | 40.5% |
| Vunna Returpoäng | 45.5% |
| Servhållning % | 89% |
| Totala Poäng Vunna | 60.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.7% |
| 1:a Serv Vunna | 56.5% |
| 2:a Serv Vunna | 50% |
| Ess / Match | 1 |
| Dubbelfel / Match | 4.3 |
| Räddade Breakbollar | 60% |
| Konvert. Breakbollar | 44% |
| Vunna Returpoäng | 46.1% |
| Servhållning % | 109% |
| Totala Poäng Vunna | 65.8% |
Statistik by Surface
Hard (39)
Grus (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 61.6% |
| 1:a Serv Vunna | 57.8% |
| 2:a Serv Vunna | 49.1% |
| Ess / Match | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 3.4 |
| Räddade Breakbollar | 57.9% |
| Konvert. Breakbollar | 40.5% |
| Vunna Returpoäng | 45.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0 |
| Dubbelfel / Match | 4.7 |
| Vunna Returpoäng | 45.1% |