Gabriel Ghetu Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.5/10 | |
14:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 462 |
O18.5 |
7.5/10 | |
10:09 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 662 |
1 |
5.9/10 | |
10:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 636 |
2 |
6/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2.4/10 | |
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
O20.5 |
4.3/10 | |
10:43 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
5.3/10 | |
11:12 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 | |
11:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
2.4/10 | |
10:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
065 627 |
|
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:05 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
9.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
6.7/10 | |
09:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 634 |
O19.5 |
7.9/10 |
Om Gabriel Ghetu – Tennisprognoser & Statistik
Gabriel Ghetu är en 17-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 794 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 14 matcher med Gabriel Ghetu och uppnått en prognosprecision på över 57.1%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (34) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | 61.1% | 60% |
| 1:a Serv Vunna | - | 40.9% | 47.9% |
| 2:a Serv Vunna | - | 47.6% | 42.2% |
| Ess / Match | 1.1 | 1.7 | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 2.7 | 2.9 | 3.4 |
| Räddade Breakbollar | - | 37.5% | 40.9% |
| Konvert. Breakbollar | - | 35.3% | 24% |
| Vunna Returpoäng | 48% | 47.2% | 44.6% |
| Servhållning % | - | 447.2% | 587.5% |
| Totala Poäng Vunna | 102.3% | 88.7% | 81.5% |
| Statistik | Hard (16) | Grus (17) |
|---|---|---|
| Första Serv % | - | 53.8% |
| 1:a Serv Vunna | - | 54.7% |
| 2:a Serv Vunna | - | 41.8% |
| Ess / Match | 1.9 | 0.8 |
| Dubbelfel / Match | 3.1 | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | - | 50% |
| Konvert. Breakbollar | - | 17.6% |
| Vunna Returpoäng | 48% | 27.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60% |
| 1:a Serv Vunna | 47.9% |
| 2:a Serv Vunna | 42.2% |
| Ess / Match | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.4 |
| Räddade Breakbollar | 40.9% |
| Konvert. Breakbollar | 24% |
| Vunna Returpoäng | 44.6% |
| Servhållning % | 587.5% |
| Totala Poäng Vunna | 81.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 61.1% |
| 1:a Serv Vunna | 40.9% |
| 2:a Serv Vunna | 47.6% |
| Ess / Match | 1.7 |
| Dubbelfel / Match | 2.9 |
| Räddade Breakbollar | 37.5% |
| Konvert. Breakbollar | 35.3% |
| Vunna Returpoäng | 47.2% |
| Servhållning % | 447.2% |
| Totala Poäng Vunna | 88.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1.1 |
| Dubbelfel / Match | 2.7 |
| Vunna Returpoäng | 48% |
| Totala Poäng Vunna | 102.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1.9 |
| Dubbelfel / Match | 3.1 |
| Vunna Returpoäng | 48% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 53.8% |
| 1:a Serv Vunna | 54.7% |
| 2:a Serv Vunna | 41.8% |
| Ess / Match | 0.8 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 50% |
| Konvert. Breakbollar | 17.6% |
| Vunna Returpoäng | 27.9% |