Hanne Vandewinkel Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:55 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 366 |
O19.5 |
5.1/10 | |
08:10 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U23.5 |
2.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:40 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U23.5 |
4.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:07 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
9.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:20 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 633 |
O19.5 |
5.1/10 | |
16:45 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
5.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:55 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
U23.5 |
6.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
U21.5 |
5.2/10 | |
09:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.6/10 | |
11:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
O19.5 |
7.9/10 | |
09:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
4.6/10 | |
11:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:07 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 624 |
1 |
8/10 | |
13:08 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
5.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.5/10 | |
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 462 |
O20.5 |
5.7/10 | |
10:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U20.5 |
4.6/10 | |
11:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.2/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3.7/10 |
Om Hanne Vandewinkel – Tennisprognoser & Statistik
Hanne Vandewinkel är en 21-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 98 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 28 matcher med Hanne Vandewinkel och uppnått en prognosprecision på över 64.3%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (68) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 73.9% | 73.9% | 69.2% |
| 1:a Serv Vunna | 61.4% | 61.4% | 65.1% |
| 2:a Serv Vunna | 39% | 39% | 40.4% |
| Ess / Match | 1 | 3.1 | 2.9 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 | 2.5 | 4.5 |
| Räddade Breakbollar | 62.7% | 62.7% | 57.5% |
| Konvert. Breakbollar | 34.2% | 34.2% | 36.1% |
| Vunna Returpoäng | 43.1% | 44.9% | 43.7% |
| Servhållning % | 73% | 119.5% | 77.8% |
| Totala Poäng Vunna | 56.1% | 69.3% | 55.4% |
| Statistik | Hard (32) | Grus (35) | Gräs (1) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 69.1% | 69% | 73.7% |
| 1:a Serv Vunna | 72.4% | 60.9% | 72.4% |
| 2:a Serv Vunna | 39.1% | 41.2% | 38.7% |
| Ess / Match | 4 | 1.7 | 8 |
| Dubbelfel / Match | 4 | 4.9 | 8 |
| Räddade Breakbollar | 65.8% | 54.1% | 66.7% |
| Konvert. Breakbollar | 35.3% | 38% | 11.8% |
| Vunna Returpoäng | 43.9% | 44.3% | 30.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.2% |
| 1:a Serv Vunna | 65.1% |
| 2:a Serv Vunna | 40.4% |
| Ess / Match | 2.9 |
| Dubbelfel / Match | 4.5 |
| Räddade Breakbollar | 57.5% |
| Konvert. Breakbollar | 36.1% |
| Vunna Returpoäng | 43.7% |
| Servhållning % | 77.8% |
| Totala Poäng Vunna | 55.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 73.9% |
| 1:a Serv Vunna | 61.4% |
| 2:a Serv Vunna | 39% |
| Ess / Match | 3.1 |
| Dubbelfel / Match | 2.5 |
| Räddade Breakbollar | 62.7% |
| Konvert. Breakbollar | 34.2% |
| Vunna Returpoäng | 44.9% |
| Servhållning % | 119.5% |
| Totala Poäng Vunna | 69.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 73.9% |
| 1:a Serv Vunna | 61.4% |
| 2:a Serv Vunna | 39% |
| Ess / Match | 1 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 |
| Räddade Breakbollar | 62.7% |
| Konvert. Breakbollar | 34.2% |
| Vunna Returpoäng | 43.1% |
| Servhållning % | 73% |
| Totala Poäng Vunna | 56.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.1% |
| 1:a Serv Vunna | 72.4% |
| 2:a Serv Vunna | 39.1% |
| Ess / Match | 4 |
| Dubbelfel / Match | 4 |
| Räddade Breakbollar | 65.8% |
| Konvert. Breakbollar | 35.3% |
| Vunna Returpoäng | 43.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69% |
| 1:a Serv Vunna | 60.9% |
| 2:a Serv Vunna | 41.2% |
| Ess / Match | 1.7 |
| Dubbelfel / Match | 4.9 |
| Räddade Breakbollar | 54.1% |
| Konvert. Breakbollar | 38% |
| Vunna Returpoäng | 44.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 73.7% |
| 1:a Serv Vunna | 72.4% |
| 2:a Serv Vunna | 38.7% |
| Ess / Match | 8 |
| Dubbelfel / Match | 8 |
| Räddade Breakbollar | 66.7% |
| Konvert. Breakbollar | 11.8% |
| Vunna Returpoäng | 30.3% |