Izan Almazan Valiente Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:37 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
5.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
376 657 |
O19.5 |
9.9/10 | |
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
1.5/10 | |
13:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
2.8/10 | |
12:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
6.4/10 | |
12:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 365 |
1 |
1.8/10 | |
12:11 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
067 625 |
O20.5 |
6.4/10 | |
11:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
8.5/10 | |
10:55 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
642 366 |
O20.5 |
5.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:08 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 463 |
O20.5 |
5.6/10 | |
08:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U21.5 |
5.3/10 | |
10:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 266 |
O20.5 |
7.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.8/10 | |
07:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 732 |
O20.5 |
6.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 646 |
O19.5 |
5.9/10 | |
11:55 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
3.2/10 | |
12:45 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 54 |
1 |
4.4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:15 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
8.2/10 |
Om Izan Almazan Valiente – Tennisprognoser & Statistik
Izan Almazan Valiente är en 19-årig professionell tennisspelare. Vår AI-algoritm har analyserat 27 matcher med Izan Almazan Valiente och uppnått en prognosprecision på över 63%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (45) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | 61.4% | 62.8% |
| 1:a Serv Vunna | - | 62.8% | 66% |
| 2:a Serv Vunna | - | 46.2% | 49.2% |
| Ess / Match | 2.6 | 3.2 | 3.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 | 3.9 | 3.4 |
| Räddade Breakbollar | - | 46.4% | 44.4% |
| Konvert. Breakbollar | - | 28.8% | 26% |
| Vunna Returpoäng | 44.5% | 44.9% | 43.5% |
| Servhållning % | - | 238% | 224.2% |
| Totala Poäng Vunna | 108.1% | 83.3% | 78% |
| Statistik | Hard (34) | Grus (11) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 65.8% | 51.5% |
| 1:a Serv Vunna | 66.5% | 63.5% |
| 2:a Serv Vunna | 54.5% | 34.7% |
| Ess / Match | 3.9 | 1.7 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 | 3.6 |
| Räddade Breakbollar | 41.7% | 50% |
| Konvert. Breakbollar | 23.8% | 35.7% |
| Vunna Returpoäng | 43.4% | 45.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 62.8% |
| 1:a Serv Vunna | 66% |
| 2:a Serv Vunna | 49.2% |
| Ess / Match | 3.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.4 |
| Räddade Breakbollar | 44.4% |
| Konvert. Breakbollar | 26% |
| Vunna Returpoäng | 43.5% |
| Servhållning % | 224.2% |
| Totala Poäng Vunna | 78% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 61.4% |
| 1:a Serv Vunna | 62.8% |
| 2:a Serv Vunna | 46.2% |
| Ess / Match | 3.2 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 46.4% |
| Konvert. Breakbollar | 28.8% |
| Vunna Returpoäng | 44.9% |
| Servhållning % | 238% |
| Totala Poäng Vunna | 83.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 2.6 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 |
| Vunna Returpoäng | 44.5% |
| Totala Poäng Vunna | 108.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.8% |
| 1:a Serv Vunna | 66.5% |
| 2:a Serv Vunna | 54.5% |
| Ess / Match | 3.9 |
| Dubbelfel / Match | 3.3 |
| Räddade Breakbollar | 41.7% |
| Konvert. Breakbollar | 23.8% |
| Vunna Returpoäng | 43.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 51.5% |
| 1:a Serv Vunna | 63.5% |
| 2:a Serv Vunna | 34.7% |
| Ess / Match | 1.7 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 |
| Räddade Breakbollar | 50% |
| Konvert. Breakbollar | 35.7% |
| Vunna Returpoäng | 45.7% |