Jamie Mackenzie Prognoser, Statistik & Form
Ranking#917
Ålder17
HandHöger
Senaste Formen
W
L
L
W
L
11
Analyserade Matcher
45.5%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
376 664 |
1 |
8.3/10 | |
05:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
734 666 |
2 |
8.3/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
2.7/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 562 |
1 |
5.3/10 | |
09:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 264 |
1 |
3.9/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
731 566 |
2 |
4.2/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:35 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O21.5 |
5.5/10 | |
01:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.5/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
2.6/10 | |
01:50 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.7/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Jamie Mackenzie – Tennisprognoser & Statistik
Jamie Mackenzie är en 17-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 917 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 11 matcher med Jamie Mackenzie och uppnått en prognosprecision på över 45.5%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (26) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 50% | 60.6% | 60.5% |
| 1:a Serv Vunna | 75.8% | 81.7% | 77.4% |
| 2:a Serv Vunna | 33.3% | 43.1% | 45.1% |
| Ess / Match | 4.6 | 6 | 5.8 |
| Dubbelfel / Match | 5.7 | 4.4 | 4.4 |
| Räddade Breakbollar | 50% | 53.6% | 59.1% |
| Konvert. Breakbollar | 20% | 20.3% | 14.6% |
| Vunna Returpoäng | 40% | 38.9% | 39.9% |
| Servhållning % | 722.7% | 182.3% | 141.4% |
| Totala Poäng Vunna | 98.2% | 76.7% | 71.9% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (15) | Grus (11) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 62.6% | 58.1% |
| 1:a Serv Vunna | 82.6% | 71.1% |
| 2:a Serv Vunna | 45.7% | 44.6% |
| Ess / Match | 7.3 | 3.6 |
| Dubbelfel / Match | 3.7 | 5.3 |
| Räddade Breakbollar | 54.5% | 63.6% |
| Konvert. Breakbollar | 20.3% | 6.8% |
| Vunna Returpoäng | 37.4% | 42.6% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (26)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.5% |
| 1:a Serv Vunna | 77.4% |
| 2:a Serv Vunna | 45.1% |
| Ess / Match | 5.8 |
| Dubbelfel / Match | 4.4 |
| Räddade Breakbollar | 59.1% |
| Konvert. Breakbollar | 14.6% |
| Vunna Returpoäng | 39.9% |
| Servhållning % | 141.4% |
| Totala Poäng Vunna | 71.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 60.6% |
| 1:a Serv Vunna | 81.7% |
| 2:a Serv Vunna | 43.1% |
| Ess / Match | 6 |
| Dubbelfel / Match | 4.4 |
| Räddade Breakbollar | 53.6% |
| Konvert. Breakbollar | 20.3% |
| Vunna Returpoäng | 38.9% |
| Servhållning % | 182.3% |
| Totala Poäng Vunna | 76.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 50% |
| 1:a Serv Vunna | 75.8% |
| 2:a Serv Vunna | 33.3% |
| Ess / Match | 4.6 |
| Dubbelfel / Match | 5.7 |
| Räddade Breakbollar | 50% |
| Konvert. Breakbollar | 20% |
| Vunna Returpoäng | 40% |
| Servhållning % | 722.7% |
| Totala Poäng Vunna | 98.2% |
Statistik by Surface
Hard (15)
Grus (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 62.6% |
| 1:a Serv Vunna | 82.6% |
| 2:a Serv Vunna | 45.7% |
| Ess / Match | 7.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.7 |
| Räddade Breakbollar | 54.5% |
| Konvert. Breakbollar | 20.3% |
| Vunna Returpoäng | 37.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 58.1% |
| 1:a Serv Vunna | 71.1% |
| 2:a Serv Vunna | 44.6% |
| Ess / Match | 3.6 |
| Dubbelfel / Match | 5.3 |
| Räddade Breakbollar | 63.6% |
| Konvert. Breakbollar | 6.8% |
| Vunna Returpoäng | 42.6% |