Piet Luis Pinter Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1113
Ålder20
Senaste Formen
L
L
L
3
Analyserade Matcher
100%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:11 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
3.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 624 |
1 |
3.9/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
5.1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Piet Luis Pinter – Tennisprognoser & Statistik
Piet Luis Pinter är en 20-årig professionell tennisspelare. Vår AI-algoritm har analyserat 3 matcher med Piet Luis Pinter och uppnått en prognosprecision på över 100%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (30) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 53.8% | 61.4% | 61.4% |
| 1:a Serv Vunna | 57.1% | 62% | 62% |
| 2:a Serv Vunna | 43.3% | 44.1% | 44.1% |
| Ess / Match | 1.3 | 2.7 | 2.5 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 | 2.2 | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 57.1% | 57.9% | 57.9% |
| Konvert. Breakbollar | 22.2% | 16.7% | 16.7% |
| Vunna Returpoäng | 38.2% | 37.5% | 37.5% |
| Servhållning % | 290.8% | 244.3% | 309.7% |
| Totala Poäng Vunna | 74.2% | 64.8% | 64.8% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (2) | Grus (27) |
|---|---|---|
| Första Serv % | - | 61.4% |
| 1:a Serv Vunna | - | 62% |
| 2:a Serv Vunna | - | 44.1% |
| Ess / Match | 9.5 | 2.1 |
| Dubbelfel / Match | 2 | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | - | 57.9% |
| Konvert. Breakbollar | - | 16.7% |
| Vunna Returpoäng | - | 37.5% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (30)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 61.4% |
| 1:a Serv Vunna | 62% |
| 2:a Serv Vunna | 44.1% |
| Ess / Match | 2.5 |
| Dubbelfel / Match | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 57.9% |
| Konvert. Breakbollar | 16.7% |
| Vunna Returpoäng | 37.5% |
| Servhållning % | 309.7% |
| Totala Poäng Vunna | 64.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 61.4% |
| 1:a Serv Vunna | 62% |
| 2:a Serv Vunna | 44.1% |
| Ess / Match | 2.7 |
| Dubbelfel / Match | 2.2 |
| Räddade Breakbollar | 57.9% |
| Konvert. Breakbollar | 16.7% |
| Vunna Returpoäng | 37.5% |
| Servhållning % | 244.3% |
| Totala Poäng Vunna | 64.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 53.8% |
| 1:a Serv Vunna | 57.1% |
| 2:a Serv Vunna | 43.3% |
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 57.1% |
| Konvert. Breakbollar | 22.2% |
| Vunna Returpoäng | 38.2% |
| Servhållning % | 290.8% |
| Totala Poäng Vunna | 74.2% |
Statistik by Surface
Hard (2)
Grus (27)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 9.5 |
| Dubbelfel / Match | 2 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 61.4% |
| 1:a Serv Vunna | 62% |
| 2:a Serv Vunna | 44.1% |
| Ess / Match | 2.1 |
| Dubbelfel / Match | 2.3 |
| Räddade Breakbollar | 57.9% |
| Konvert. Breakbollar | 16.7% |
| Vunna Returpoäng | 37.5% |