Sofia Rocchetti Prognoser, Statistik & Form
Ranking#697
Senaste Formen
L
W
W
W
L
9
Analyserade Matcher
88.9%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
36 67 |
2 |
2.1/10 | |
16:17 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 662 |
O19.5 |
8.5/10 | |
16:15 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
2.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
7.6/10 | |
07:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
274 656 |
2 |
8/10 | |
07:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.8/10 | |
07:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.4/10 | |
12:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 166 |
1 |
8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:45 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
273 656 |
O20.5 |
6.6/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 561 |
|
||
08:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
166 637 |
|
||
08:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
732 666 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
|
||
11:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 561 |
|
||
08:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
561 726 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Sofia Rocchetti – Tennisprognoser & Statistik
Sofia Rocchetti Vår AI-algoritm har analyserat 9 matcher med Sofia Rocchetti och uppnått en prognosprecision på över 88.9%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (25) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 77.1% | 75.4% | 75.4% |
| 1:a Serv Vunna | 56% | 55% | 55% |
| 2:a Serv Vunna | 33.3% | 27.5% | 27.5% |
| Ess / Match | 0.3 | 0.3 | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.7 | 3.5 | 3.6 |
| Räddade Breakbollar | 50% | 33.3% | 33.3% |
| Konvert. Breakbollar | 41.2% | 45.2% | 45.2% |
| Vunna Returpoäng | 49.9% | 49.1% | 49.1% |
| Servhållning % | 194.1% | 155.4% | 221.8% |
| Totala Poäng Vunna | 79.3% | 66.3% | 66.3% |
Statistik by Surface
| Statistik | Grus (25) |
|---|---|
| Första Serv % | 75.4% |
| 1:a Serv Vunna | 55% |
| 2:a Serv Vunna | 27.5% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 |
| Räddade Breakbollar | 33.3% |
| Konvert. Breakbollar | 45.2% |
| Vunna Returpoäng | 49.1% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (25)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 75.4% |
| 1:a Serv Vunna | 55% |
| 2:a Serv Vunna | 27.5% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 |
| Räddade Breakbollar | 33.3% |
| Konvert. Breakbollar | 45.2% |
| Vunna Returpoäng | 49.1% |
| Servhållning % | 221.8% |
| Totala Poäng Vunna | 66.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 75.4% |
| 1:a Serv Vunna | 55% |
| 2:a Serv Vunna | 27.5% |
| Ess / Match | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.5 |
| Räddade Breakbollar | 33.3% |
| Konvert. Breakbollar | 45.2% |
| Vunna Returpoäng | 49.1% |
| Servhållning % | 155.4% |
| Totala Poäng Vunna | 66.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 77.1% |
| 1:a Serv Vunna | 56% |
| 2:a Serv Vunna | 33.3% |
| Ess / Match | 0.3 |
| Dubbelfel / Match | 3.7 |
| Räddade Breakbollar | 50% |
| Konvert. Breakbollar | 41.2% |
| Vunna Returpoäng | 49.9% |
| Servhållning % | 194.1% |
| Totala Poäng Vunna | 79.3% |
Statistik by Surface
Grus (25)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 75.4% |
| 1:a Serv Vunna | 55% |
| 2:a Serv Vunna | 27.5% |
| Ess / Match | 0.4 |
| Dubbelfel / Match | 3.6 |
| Räddade Breakbollar | 33.3% |
| Konvert. Breakbollar | 45.2% |
| Vunna Returpoäng | 49.1% |