Sofia Shapatava Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
6.9/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
U21.5 |
6.1/10 | |
16:06 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.6/10 | |
17:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
4.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:50 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 164 |
1 |
8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.9/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 726 |
O20.5 |
6/10 | |
07:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.9/10 | |
07:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U20.5 |
2.6/10 | |
07:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U20.5 |
3.5/10 | |
11:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.4/10 | |
07:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 561 |
O19.5 |
6.9/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
U20.5 |
3.9/10 | |
10:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
7.1/10 | |
09:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 643 |
|
||
08:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
|
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 721 |
O20.5 |
5.8/10 | |
08:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
2 |
3.6/10 |
Om Sofia Shapatava – Tennisprognoser & Statistik
Sofia Shapatava är en 36-årig professionell tennisspelare. Vår AI-algoritm har analyserat 16 matcher med Sofia Shapatava och uppnått en prognosprecision på över 56.3%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (43) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | - | - | 64% |
| 1:a Serv Vunna | - | - | 63.5% |
| 2:a Serv Vunna | - | - | 48.1% |
| Ess / Match | 0.7 | 1.1 | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 | 2.1 | 2.2 |
| Räddade Breakbollar | - | - | 50% |
| Konvert. Breakbollar | - | - | 34.8% |
| Vunna Returpoäng | 50.6% | 49.3% | 48.7% |
| Servhållning % | - | - | 330% |
| Totala Poäng Vunna | 102.3% | 99.6% | 86.2% |
| Statistik | Hard (5) | Grus (36) | Gräs (1) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 59% | - | 69.4% |
| 1:a Serv Vunna | 78.3% | - | 50% |
| 2:a Serv Vunna | 53.1% | - | 40.9% |
| Ess / Match | 3.2 | 1.3 | 0 |
| Dubbelfel / Match | 1.4 | 2.4 | 0 |
| Räddade Breakbollar | 80% | - | 33.3% |
| Konvert. Breakbollar | 25% | - | 45.5% |
| Vunna Returpoäng | 45.3% | 51.3% | 46.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 64% |
| 1:a Serv Vunna | 63.5% |
| 2:a Serv Vunna | 48.1% |
| Ess / Match | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 2.2 |
| Räddade Breakbollar | 50% |
| Konvert. Breakbollar | 34.8% |
| Vunna Returpoäng | 48.7% |
| Servhållning % | 330% |
| Totala Poäng Vunna | 86.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1.1 |
| Dubbelfel / Match | 2.1 |
| Vunna Returpoäng | 49.3% |
| Totala Poäng Vunna | 99.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 0.7 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 |
| Vunna Returpoäng | 50.6% |
| Totala Poäng Vunna | 102.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59% |
| 1:a Serv Vunna | 78.3% |
| 2:a Serv Vunna | 53.1% |
| Ess / Match | 3.2 |
| Dubbelfel / Match | 1.4 |
| Räddade Breakbollar | 80% |
| Konvert. Breakbollar | 25% |
| Vunna Returpoäng | 45.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 2.4 |
| Vunna Returpoäng | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 69.4% |
| 1:a Serv Vunna | 50% |
| 2:a Serv Vunna | 40.9% |
| Ess / Match | 0 |
| Dubbelfel / Match | 0 |
| Räddade Breakbollar | 33.3% |
| Konvert. Breakbollar | 45.5% |
| Vunna Returpoäng | 46.5% |