Soha Sadiq Prognoser, Statistik & Form
Ranking#1282
Senaste Formen
L
L
W
L
L
7
Analyserade Matcher
100%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 364 |
1 |
8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3/10 | |
14:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
6.4/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
066 624 |
1 |
8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:45 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 364 |
1 |
4.1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
8.1/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
2.6/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Soha Sadiq – Tennisprognoser & Statistik
Soha Sadiq Vår AI-algoritm har analyserat 7 matcher med Soha Sadiq och uppnått en prognosprecision på över 100%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (26) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 53.7% | 59.7% | 59.7% |
| 1:a Serv Vunna | 66.7% | 76.1% | 76.1% |
| 2:a Serv Vunna | 40.9% | 48.7% | 48.7% |
| Ess / Match | 2.2 | 2.5 | 2.2 |
| Dubbelfel / Match | 5.7 | 4.9 | 5.2 |
| Räddade Breakbollar | 66.7% | 71.4% | 71.4% |
| Konvert. Breakbollar | 28.6% | 37.5% | 37.5% |
| Vunna Returpoäng | 42.9% | 44% | 44% |
| Servhållning % | 264.2% | 145.8% | 164.1% |
| Totala Poäng Vunna | 80.3% | 66.6% | 66.6% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (22) | Grus (3) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 59.7% | - |
| 1:a Serv Vunna | 76.1% | - |
| 2:a Serv Vunna | 48.7% | - |
| Ess / Match | 2.4 | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 5.4 | 4 |
| Räddade Breakbollar | 71.4% | - |
| Konvert. Breakbollar | 37.5% | - |
| Vunna Returpoäng | 45.7% | 37.3% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (26)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.7% |
| 1:a Serv Vunna | 76.1% |
| 2:a Serv Vunna | 48.7% |
| Ess / Match | 2.2 |
| Dubbelfel / Match | 5.2 |
| Räddade Breakbollar | 71.4% |
| Konvert. Breakbollar | 37.5% |
| Vunna Returpoäng | 44% |
| Servhållning % | 164.1% |
| Totala Poäng Vunna | 66.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.7% |
| 1:a Serv Vunna | 76.1% |
| 2:a Serv Vunna | 48.7% |
| Ess / Match | 2.5 |
| Dubbelfel / Match | 4.9 |
| Räddade Breakbollar | 71.4% |
| Konvert. Breakbollar | 37.5% |
| Vunna Returpoäng | 44% |
| Servhållning % | 145.8% |
| Totala Poäng Vunna | 66.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 53.7% |
| 1:a Serv Vunna | 66.7% |
| 2:a Serv Vunna | 40.9% |
| Ess / Match | 2.2 |
| Dubbelfel / Match | 5.7 |
| Räddade Breakbollar | 66.7% |
| Konvert. Breakbollar | 28.6% |
| Vunna Returpoäng | 42.9% |
| Servhållning % | 264.2% |
| Totala Poäng Vunna | 80.3% |
Statistik by Surface
Hard (22)
Grus (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 59.7% |
| 1:a Serv Vunna | 76.1% |
| 2:a Serv Vunna | 48.7% |
| Ess / Match | 2.4 |
| Dubbelfel / Match | 5.4 |
| Räddade Breakbollar | 71.4% |
| Konvert. Breakbollar | 37.5% |
| Vunna Returpoäng | 45.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / Match | 1.3 |
| Dubbelfel / Match | 4 |
| Vunna Returpoäng | 37.3% |