Veronika Erjavec Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
4/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:20 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
166 624 |
O18.5 |
3.3/10 | |
06:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
7.3/10 | |
04:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
7.9/10 | |
04:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
O16.5 |
1/10 | |
04:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 02 |
1 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:45 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
363 636 |
O19.5 |
7.1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 466 |
O19.5 |
5.1/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:20 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U24.5 |
7.4/10 | |
14:45 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
4.3/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.1/10 | |
15:35 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U23.5 |
3.9/10 | |
10:10 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 722 |
O18.5 |
8.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U23.5 |
5.1/10 | |
08:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
731 666 |
O18.5 |
9.8/10 | |
11:05 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 633 |
O19.5 |
5.1/10 | |
09:10 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 462 |
O18.5 |
6.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:20 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 627 |
O18.5 |
5.8/10 | |
09:15 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
4.7/10 |
Om Veronika Erjavec – Tennisprognoser & Statistik
Veronika Erjavec är en 25-årig professionell tennisspelare. Vår AI-algoritm har analyserat 33 matcher med Veronika Erjavec och uppnått en prognosprecision på över 75.8%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (74) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 68.5% | 71.4% | 70.8% |
| 1:a Serv Vunna | 57% | 56.5% | 58.9% |
| 2:a Serv Vunna | 50% | 49.9% | 48.5% |
| Ess / Match | 0.6 | 0.7 | 1 |
| Dubbelfel / Match | 1 | 1.4 | 1.4 |
| Räddade Breakbollar | 47.8% | 54.5% | 56.2% |
| Konvert. Breakbollar | 44.7% | 45.1% | 42.6% |
| Vunna Returpoäng | 46.9% | 47.1% | 45.9% |
| Servhållning % | 54.8% | 54.6% | 58.5% |
| Totala Poäng Vunna | 50.9% | 50.9% | 51.2% |
| Statistik | Hard (17) | Grus (52) | Gräs (5) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 71.9% | 71.1% | 65.1% |
| 1:a Serv Vunna | 57.4% | 59.3% | 61.4% |
| 2:a Serv Vunna | 45.2% | 48.9% | 54.3% |
| Ess / Match | 1.4 | 0.8 | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 1.3 | 1.4 | 2 |
| Räddade Breakbollar | 53.5% | 57.5% | 52.9% |
| Konvert. Breakbollar | 33.5% | 46.7% | 38.2% |
| Vunna Returpoäng | 41.6% | 47.8% | 44.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 70.8% |
| 1:a Serv Vunna | 58.9% |
| 2:a Serv Vunna | 48.5% |
| Ess / Match | 1 |
| Dubbelfel / Match | 1.4 |
| Räddade Breakbollar | 56.2% |
| Konvert. Breakbollar | 42.6% |
| Vunna Returpoäng | 45.9% |
| Servhållning % | 58.5% |
| Totala Poäng Vunna | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 71.4% |
| 1:a Serv Vunna | 56.5% |
| 2:a Serv Vunna | 49.9% |
| Ess / Match | 0.7 |
| Dubbelfel / Match | 1.4 |
| Räddade Breakbollar | 54.5% |
| Konvert. Breakbollar | 45.1% |
| Vunna Returpoäng | 47.1% |
| Servhållning % | 54.6% |
| Totala Poäng Vunna | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 68.5% |
| 1:a Serv Vunna | 57% |
| 2:a Serv Vunna | 50% |
| Ess / Match | 0.6 |
| Dubbelfel / Match | 1 |
| Räddade Breakbollar | 47.8% |
| Konvert. Breakbollar | 44.7% |
| Vunna Returpoäng | 46.9% |
| Servhållning % | 54.8% |
| Totala Poäng Vunna | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 71.9% |
| 1:a Serv Vunna | 57.4% |
| 2:a Serv Vunna | 45.2% |
| Ess / Match | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 1.3 |
| Räddade Breakbollar | 53.5% |
| Konvert. Breakbollar | 33.5% |
| Vunna Returpoäng | 41.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 71.1% |
| 1:a Serv Vunna | 59.3% |
| 2:a Serv Vunna | 48.9% |
| Ess / Match | 0.8 |
| Dubbelfel / Match | 1.4 |
| Räddade Breakbollar | 57.5% |
| Konvert. Breakbollar | 46.7% |
| Vunna Returpoäng | 47.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 65.1% |
| 1:a Serv Vunna | 61.4% |
| 2:a Serv Vunna | 54.3% |
| Ess / Match | 1.4 |
| Dubbelfel / Match | 2 |
| Räddade Breakbollar | 52.9% |
| Konvert. Breakbollar | 38.2% |
| Vunna Returpoäng | 44.1% |