Victoria Borodulina Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
L
W
L
2
Analyserade Matcher
0%
Prognosprecision
Tennis Tips
Drivs av 
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:37 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
0:2 |
6.2/10 | |
12:39 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.8/10 |
Tid
Match
Best Tip
Tillit
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 722 |
|
Tid
Match
Best Tip
Tillit
Om Victoria Borodulina – Tennisprognoser & Statistik
Victoria Borodulina Vår AI-algoritm har analyserat 2 matcher med Victoria Borodulina och uppnått en prognosprecision på över 0%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
Servstatistik & Returstatistik
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (54) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 58.9% | 53.7% | 55.4% |
| 1:a Serv Vunna | 64.8% | 66.4% | 62.2% |
| 2:a Serv Vunna | 39.8% | 47.2% | 43.1% |
| Ess / Match | 0.9 | 1.2 | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 | 4.3 | 4.8 |
| Räddade Breakbollar | 42.9% | 52.3% | 48.7% |
| Konvert. Breakbollar | 51.2% | 47.3% | 46.5% |
| Vunna Returpoäng | 48.4% | 48.6% | 48% |
| Servhållning % | 114.5% | 74% | 59% |
| Totala Poäng Vunna | 69.7% | 59.7% | 50.5% |
Statistik by Surface
| Statistik | Hard (5) | Grus (49) |
|---|---|---|
| Första Serv % | 53.1% | 55.8% |
| 1:a Serv Vunna | 67.4% | 61.4% |
| 2:a Serv Vunna | 50% | 42% |
| Ess / Match | 2.4 | 1.1 |
| Dubbelfel / Match | 5.8 | 4.7 |
| Räddade Breakbollar | 58.1% | 47.5% |
| Konvert. Breakbollar | 42.4% | 47.2% |
| Vunna Returpoäng | 47.9% | 48% |
Servstatistik & Returstatistik
Senaste 52 Veckorna (54)
Senaste 20 (20)
Senaste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 55.4% |
| 1:a Serv Vunna | 62.2% |
| 2:a Serv Vunna | 43.1% |
| Ess / Match | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 4.8 |
| Räddade Breakbollar | 48.7% |
| Konvert. Breakbollar | 46.5% |
| Vunna Returpoäng | 48% |
| Servhållning % | 59% |
| Totala Poäng Vunna | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 53.7% |
| 1:a Serv Vunna | 66.4% |
| 2:a Serv Vunna | 47.2% |
| Ess / Match | 1.2 |
| Dubbelfel / Match | 4.3 |
| Räddade Breakbollar | 52.3% |
| Konvert. Breakbollar | 47.3% |
| Vunna Returpoäng | 48.6% |
| Servhållning % | 74% |
| Totala Poäng Vunna | 59.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 58.9% |
| 1:a Serv Vunna | 64.8% |
| 2:a Serv Vunna | 39.8% |
| Ess / Match | 0.9 |
| Dubbelfel / Match | 3.9 |
| Räddade Breakbollar | 42.9% |
| Konvert. Breakbollar | 51.2% |
| Vunna Returpoäng | 48.4% |
| Servhållning % | 114.5% |
| Totala Poäng Vunna | 69.7% |
Statistik by Surface
Hard (5)
Grus (49)
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 53.1% |
| 1:a Serv Vunna | 67.4% |
| 2:a Serv Vunna | 50% |
| Ess / Match | 2.4 |
| Dubbelfel / Match | 5.8 |
| Räddade Breakbollar | 58.1% |
| Konvert. Breakbollar | 42.4% |
| Vunna Returpoäng | 47.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 55.8% |
| 1:a Serv Vunna | 61.4% |
| 2:a Serv Vunna | 42% |
| Ess / Match | 1.1 |
| Dubbelfel / Match | 4.7 |
| Räddade Breakbollar | 47.5% |
| Konvert. Breakbollar | 47.2% |
| Vunna Returpoäng | 48% |