Xiyu Wang Prognoser, Statistik & Form
Senaste Formen
Tennis Tips
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
7.3/10 | |
05:35 Avslutad |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.6/10 | |
07:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8.7/10 | |
05:10 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.3/10 | |
07:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.4/10 | |
03:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.9/10 | |
06:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 | |
05:12 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8.5/10 | |
03:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U20.5 |
2.8/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.9/10 | |
03:30 Avslutad |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.1/10 | |
02:00 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.1/10 | |
04:11 Avslutad |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.7/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
2 |
8/10 | |
03:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.5/10 | |
03:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.4/10 | |
02:00 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
1.5/10 |
| Datum | Match | Resultat | 1 | 2 | TIPS | FÖRUTSP. RES. | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:10 Avslutad |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
|
Om Xiyu Wang – Tennisprognoser & Statistik
Xiyu Wang är en 24-årig höger professionell tennisspelare, för närvarande rankad som nummer 170 i världen. Vår AI-algoritm har analyserat 19 matcher med Xiyu Wang och uppnått en prognosprecision på över 89.5%. Denna sida erbjuder AI-genererade prognoser för kommande matcher — inklusive Matchvinnare och Resultat — samt detaljerad statistik om serve, return och breakpointskonvertering.
Även om aktiva prognoser är tillgängliga exklusivt för prenumeranter, garanterar vi full transparens: alla resultat från avslutade matcher förblir synliga så att du kan verifiera vår meritlista när som helst.
| Statistik | Senaste 10 (10) | Senaste 20 (20) | Senaste 52 Veckorna (49) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 84.5% | 84.5% | 74.5% |
| 1:a Serv Vunna | 55% | 55% | 58.1% |
| 2:a Serv Vunna | 35.8% | 35.8% | 43.7% |
| Ess / Match | 0.6 | 0.5 | 0.8 |
| Dubbelfel / Match | 1.2 | 1.4 | 2.4 |
| Räddade Breakbollar | 56.5% | 56.5% | 57.3% |
| Konvert. Breakbollar | 56.8% | 56.8% | 38.4% |
| Vunna Returpoäng | 53.7% | 53.2% | 48.9% |
| Servhållning % | 105.3% | 217.5% | 96.4% |
| Totala Poäng Vunna | 71.4% | 87.8% | 65.3% |
| Statistik | Hard (34) | Grus (13) | Gräs (2) |
|---|---|---|---|
| Första Serv % | 71.2% | 78.9% | 72.7% |
| 1:a Serv Vunna | 61.4% | 54.7% | 57.6% |
| 2:a Serv Vunna | 45.4% | 41.9% | 40.4% |
| Ess / Match | 0.9 | 0.7 | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 | 1.8 | 4.5 |
| Räddade Breakbollar | 53.3% | 60.2% | 60% |
| Konvert. Breakbollar | 31.6% | 50% | 33.3% |
| Vunna Returpoäng | 47.9% | 52% | 42.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 74.5% |
| 1:a Serv Vunna | 58.1% |
| 2:a Serv Vunna | 43.7% |
| Ess / Match | 0.8 |
| Dubbelfel / Match | 2.4 |
| Räddade Breakbollar | 57.3% |
| Konvert. Breakbollar | 38.4% |
| Vunna Returpoäng | 48.9% |
| Servhållning % | 96.4% |
| Totala Poäng Vunna | 65.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 84.5% |
| 1:a Serv Vunna | 55% |
| 2:a Serv Vunna | 35.8% |
| Ess / Match | 0.5 |
| Dubbelfel / Match | 1.4 |
| Räddade Breakbollar | 56.5% |
| Konvert. Breakbollar | 56.8% |
| Vunna Returpoäng | 53.2% |
| Servhållning % | 217.5% |
| Totala Poäng Vunna | 87.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 84.5% |
| 1:a Serv Vunna | 55% |
| 2:a Serv Vunna | 35.8% |
| Ess / Match | 0.6 |
| Dubbelfel / Match | 1.2 |
| Räddade Breakbollar | 56.5% |
| Konvert. Breakbollar | 56.8% |
| Vunna Returpoäng | 53.7% |
| Servhållning % | 105.3% |
| Totala Poäng Vunna | 71.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 71.2% |
| 1:a Serv Vunna | 61.4% |
| 2:a Serv Vunna | 45.4% |
| Ess / Match | 0.9 |
| Dubbelfel / Match | 2.6 |
| Räddade Breakbollar | 53.3% |
| Konvert. Breakbollar | 31.6% |
| Vunna Returpoäng | 47.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 78.9% |
| 1:a Serv Vunna | 54.7% |
| 2:a Serv Vunna | 41.9% |
| Ess / Match | 0.7 |
| Dubbelfel / Match | 1.8 |
| Räddade Breakbollar | 60.2% |
| Konvert. Breakbollar | 50% |
| Vunna Returpoäng | 52% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Första Serv % | 72.7% |
| 1:a Serv Vunna | 57.6% |
| 2:a Serv Vunna | 40.4% |
| Ess / Match | 1.5 |
| Dubbelfel / Match | 4.5 |
| Räddade Breakbollar | 60% |
| Konvert. Breakbollar | 33.3% |
| Vunna Returpoäng | 42.5% |