Adrienn Nagy Predicții, Statistici și Formă
Clasament#649
Vârstă24
Forma Recentă
L
L
L
W
L
11
Meciuri Analizate
54.5%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
731 566 |
2 |
1.7/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 562 |
O19.5 |
4.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.4/10 | |
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 363 |
O20.5 |
6.7/10 | |
15:30 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
7.2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.4/10 | |
13:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
277 656 |
O20.5 |
8.3/10 | |
12:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 365 |
|
||
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
|
Despre Adrienn Nagy – Predicții și Statistici Tenis
Adrienn Nagy este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 11 meciuri ale lui Adrienn Nagy, obținând o precizie a predicțiilor de peste 54.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (50) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | - | 59.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | - | 63.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | - | 41.3% |
| Ași / Meci | 1.3 | 1.7 | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 | 3 | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | - | - | 54.9% |
| Mingi de Break Convertite | - | - | 60% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.5% | 47% | 49.1% |
| Serviciu Păstrat % | - | - | 270.9% |
| Total Puncte Câștigate | 108.5% | 107% | 79.3% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (13) | Zgură (37) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 59.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 63.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 41.3% |
| Ași / Meci | 2.5 | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | - | 54.9% |
| Mingi de Break Convertite | - | 60% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.1% | 51.3% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (50)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.3% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 54.9% |
| Mingi de Break Convertite | 60% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.1% |
| Serviciu Păstrat % | 270.9% |
| Total Puncte Câștigate | 79.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Puncte la Retur Câștigate | 47% |
| Total Puncte Câștigate | 107% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.5% |
| Total Puncte Câștigate | 108.5% |
Statistici by Surface
Hard (13)
Zgură (37)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.3% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 54.9% |
| Mingi de Break Convertite | 60% |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.3% |