Yu Hsiou Hsu Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
3.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.2/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
7.3/10 | |
03:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 462 |
O21.5 |
5.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:35 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
7/10 | |
03:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:05 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 | |
06:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
564 736 |
2 |
4.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
647 265 |
O18.5 |
8.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 646 |
O19.5 |
8.2/10 | |
04:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
267 635 |
O8.5 |
7.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U28.5 |
8.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:20 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
165 627 |
O21.5 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
633 766 |
O19.5 |
6.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
756 672 |
|
||
07:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 367 |
|
Despre Yu Hsiou Hsu – Predicții și Statistici Tenis
Yu Hsiou Hsu este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 26 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 218 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 17 meciuri ale lui Yu Hsiou Hsu, obținând o precizie a predicțiilor de peste 88.2%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (69) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.9% | 63.9% | 67.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.2% | 62.2% | 65.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.8% | 46.8% | 50.6% |
| Ași / Meci | 3.2 | 2.4 | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 | 1.2 | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 55.4% | 55.4% | 60.3% |
| Mingi de Break Convertite | 20.9% | 20.9% | 23.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.3% | 43.3% | 40.9% |
| Serviciu Păstrat % | 56.7% | 77.2% | 64.7% |
| Total Puncte Câștigate | 48.5% | 57.9% | 52.6% |
| Statistică | Hard (61) | Zgură (8) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.9% | 71.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.7% | 64.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.4% | 52.5% |
| Ași / Meci | 3 | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 60% | 61.9% |
| Mingi de Break Convertite | 23.5% | 22.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.5% | 43.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.6% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 60.3% |
| Mingi de Break Convertite | 23.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% |
| Serviciu Păstrat % | 64.7% |
| Total Puncte Câștigate | 52.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.8% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.2 |
| Mingi de Break Salvate | 55.4% |
| Mingi de Break Convertite | 20.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.3% |
| Serviciu Păstrat % | 77.2% |
| Total Puncte Câștigate | 57.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.8% |
| Ași / Meci | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 55.4% |
| Mingi de Break Convertite | 20.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.3% |
| Serviciu Păstrat % | 56.7% |
| Total Puncte Câștigate | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.4% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 23.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.5% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 61.9% |
| Mingi de Break Convertite | 22.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.6% |