Philip Henning Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:55 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
652 376 |
2 |
3.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:26 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 366 |
O21.5 |
8.3/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.2/10 | |
14:11 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.7/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 623 |
O20.5 |
5.4/10 | |
10:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
265 627 |
O19.5 |
8/10 | |
12:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
733 566 |
O19.5 |
6.4/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
614 366 |
2 |
4.3/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 636 |
O20.5 |
6.5/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
561 726 |
O21.5 |
4.9/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U20.5 |
3.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
4.2/10 | |
09:42 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.3/10 | |
09:48 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
367 635 |
O19.5 |
9.7/10 | |
08:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
3.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
167 636 |
O19.5 |
9.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
752 576 |
O20.5 |
8.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
4.2/10 |
Despre Philip Henning – Predicții și Statistici Tenis
Philip Henning este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 300 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 30 meciuri ale lui Philip Henning, obținând o precizie a predicțiilor de peste 66.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (55) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.8% | 67.4% | 66.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.5% | 65.9% | 66.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.5% | 45.2% | 50% |
| Ași / Meci | 2.2 | 2.2 | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 | 1.6 | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 87.5% | 60% | 60.8% |
| Mingi de Break Convertite | 13.3% | 18.3% | 22.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.7% | 44.8% | 43.7% |
| Serviciu Păstrat % | 365% | 220.9% | 178.7% |
| Total Puncte Câștigate | 90.3% | 81.5% | 70.6% |
| Statistică | Hard (42) | Zgură (13) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.8% | 71.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.9% | 65.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.6% | 45.5% |
| Ași / Meci | 2.7 | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 57.7% | 87.5% |
| Mingi de Break Convertite | 23.8% | 13.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41% | 46.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% |
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 60.8% |
| Mingi de Break Convertite | 22.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.7% |
| Serviciu Păstrat % | 178.7% |
| Total Puncte Câștigate | 70.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.2% |
| Ași / Meci | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 18.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.8% |
| Serviciu Păstrat % | 220.9% |
| Total Puncte Câștigate | 81.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.5% |
| Ași / Meci | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 |
| Mingi de Break Salvate | 87.5% |
| Mingi de Break Convertite | 13.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.7% |
| Serviciu Păstrat % | 365% |
| Total Puncte Câștigate | 90.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.6% |
| Ași / Meci | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 57.7% |
| Mingi de Break Convertite | 23.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.5% |
| Ași / Meci | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 87.5% |
| Mingi de Break Convertite | 13.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.7% |