Aishi Das Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1062
Forma Recentă
L
W
W
L
L
12
Meciuri Analizate
75%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
3/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 462 |
1 |
8/10 | |
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7.5/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 646 |
O20.5 |
6.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.6/10 | |
05:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.3/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U21.5 |
5.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 20 |
1 |
7.6/10 | |
22:45 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
2.9/10 |
Despre Aishi Das – Predicții și Statistici Tenis
Aishi Das Algoritmul nostru AI a analizat 12 meciuri ale lui Aishi Das, obținând o precizie a predicțiilor de peste 75%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (28) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 75.2% | 60.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 40.2% | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 22.2% | 45.3% |
| Ași / Meci | 2.7 | 1.7 | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 | 3.2 | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | - | 40.9% | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | - | 44.4% | 44.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.2% | 48.6% | 48.6% |
| Serviciu Păstrat % | - | 456% | 120.7% |
| Total Puncte Câștigate | 100.8% | 90.7% | 58.5% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (25) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.3% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 44.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.7% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (28)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.3% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 44.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.6% |
| Serviciu Păstrat % | 120.7% |
| Total Puncte Câștigate | 58.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 40.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 22.2% |
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 40.9% |
| Mingi de Break Convertite | 44.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.6% |
| Serviciu Păstrat % | 456% |
| Total Puncte Câștigate | 90.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.2% |
| Total Puncte Câștigate | 100.8% |
Statistici by Surface
Hard (25)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.3% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 44.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.7% |