Alejandro Juan Mano Predicții, Statistici și Formă
Clasament#735
Vârstă20
Forma Recentă
L
L
L
L
L
11
Meciuri Analizate
45.5%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 067 |
O20.5 |
6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
4.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
2.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
5.5/10 | |
11:30 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.1/10 | |
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
3.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 631 |
1 |
3.4/10 | |
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 45 |
1 |
2.2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
U20.5 |
4.2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
365 637 |
|
||
13:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
|
||
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
|
Despre Alejandro Juan Mano – Predicții și Statistici Tenis
Alejandro Juan Mano este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 20 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 11 meciuri ale lui Alejandro Juan Mano, obținând o precizie a predicțiilor de peste 45.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (31) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.8% | 70.8% | 70.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 47.7% | 47.7% | 47.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.9% | 48.9% | 48.9% |
| Ași / Meci | 0.7 | 0.4 | 0.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 | 1.5 | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 56.5% | 56.5% | 56.5% |
| Mingi de Break Convertite | 23.8% | 23.8% | 23.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% | 40.9% | 40.9% |
| Serviciu Păstrat % | 67.5% | 101.3% | 378.6% |
| Total Puncte Câștigate | 48.8% | 48.8% | 48.8% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (9) | Zgură (22) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 70.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 47.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 48.9% |
| Ași / Meci | 0.4 | 0.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.2 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | - | 56.5% |
| Mingi de Break Convertite | - | 23.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | - | 40.9% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (31)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 47.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.9% |
| Ași / Meci | 0.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 56.5% |
| Mingi de Break Convertite | 23.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% |
| Serviciu Păstrat % | 378.6% |
| Total Puncte Câștigate | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 47.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.9% |
| Ași / Meci | 0.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 56.5% |
| Mingi de Break Convertite | 23.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% |
| Serviciu Păstrat % | 101.3% |
| Total Puncte Câștigate | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 47.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.9% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 56.5% |
| Mingi de Break Convertite | 23.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% |
| Serviciu Păstrat % | 67.5% |
| Total Puncte Câștigate | 48.8% |
Statistici by Surface
Hard (9)
Zgură (22)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.2 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 47.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.9% |
| Ași / Meci | 0.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 56.5% |
| Mingi de Break Convertite | 23.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% |