Taylor Fritz Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
744 666 |
O20.5 |
9.1/10 | |
17:25 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
735 667 |
O21.5 |
9/10 | |
22:20 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
366 637 |
O18.5 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
752 676 |
O19.5 |
7.5/10 | |
02:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
U28.5 |
9.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
655 377 |
O20.5 |
8.8/10 | |
20:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
377 665 |
O20.5 |
10/10 | |
19:35 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
756 672 |
O19.5 |
10/10 | |
01:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
U28.5 |
8.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:35 Încheiat |
| 1
3
|
|
|
2 |
6661 7736 |
2 |
10/10 | |
07:50 Încheiat |
| 0
3
|
|
|
2 |
5562 7746 |
O26.5 |
9/10 | |
06:50 Încheiat |
| 1
3
|
|
|
2 |
6455 4677 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
576 752 |
O21.5 |
8.4/10 | |
04:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 564 |
O18.5 |
9.8/10 | |
10:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 366 |
|
||
13:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
|
||
13:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 625 |
|
Despre Taylor Fritz – Predicții și Statistici Tenis
Taylor Fritz este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 27 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 7 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 16 meciuri ale lui Taylor Fritz, obținând o precizie a predicțiilor de peste 81.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (72) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.6% | 68.8% | 65.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 79.3% | 79.4% | 79% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.4% | 51.3% | 53.3% |
| Ași / Meci | 14.5 | 15.9 | 13.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.2 | 1.6 | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 82.9% | 71.3% | 70.2% |
| Mingi de Break Convertite | 10.4% | 11.7% | 15.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.6% | 33% | 34.9% |
| Serviciu Păstrat % | 70.8% | 70.7% | 70.1% |
| Total Puncte Câștigate | 51.5% | 51.1% | 51.4% |
| Statistică | Hard (53) | Zgură (3) | Iarbă (14) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.6% | 59.3% | 65.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 78.7% | 82% | 80.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.9% | 46.6% | 60.3% |
| Ași / Meci | 13.1 | 10.7 | 15.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 | 1 | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 71.2% | 56.3% | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 15% | 7.5% | 16.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.8% | 30.3% | 35.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 79% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.3% |
| Ași / Meci | 13.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 70.2% |
| Mingi de Break Convertite | 15.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.9% |
| Serviciu Păstrat % | 70.1% |
| Total Puncte Câștigate | 51.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 79.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.3% |
| Ași / Meci | 15.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 71.3% |
| Mingi de Break Convertite | 11.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33% |
| Serviciu Păstrat % | 70.7% |
| Total Puncte Câștigate | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 79.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.4% |
| Ași / Meci | 14.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.2 |
| Mingi de Break Salvate | 82.9% |
| Mingi de Break Convertite | 10.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.6% |
| Serviciu Păstrat % | 70.8% |
| Total Puncte Câștigate | 51.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 78.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.9% |
| Ași / Meci | 13.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 71.2% |
| Mingi de Break Convertite | 15% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 82% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.6% |
| Ași / Meci | 10.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 56.3% |
| Mingi de Break Convertite | 7.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 80.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 60.3% |
| Ași / Meci | 15.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 16.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.4% |