Alejandro Tabilo Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
743 666 |
2 |
2.5/10 | |
17:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U28.5 |
9.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:05 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.2/10 | |
14:55 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
46 67 |
2 |
7.1/10 | |
17:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
64 76 |
2 |
5.1/10 | |
16:25 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
6.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:15 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 463 |
O19.5 |
8.5/10 | |
19:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U29.5 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 463 |
O19.5 |
5.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 364 |
O19.5 |
6/10 | |
15:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
64 76 |
U28.5 |
4.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
653 276 |
O20.5 |
8.1/10 | |
20:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
735 667 |
O18.5 |
7.7/10 | |
22:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 563 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 264 |
O18.5 |
9.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 646 |
O18.5 |
10/10 | |
00:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U28.5 |
8.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
461 636 |
O18.5 |
7.2/10 | |
01:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U28.5 |
8.8/10 | |
23:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
U28.5 |
6.3/10 |
Despre Alejandro Tabilo – Predicții și Statistici Tenis
Alejandro Tabilo este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 28 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 35 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 34 meciuri ale lui Alejandro Tabilo, obținând o precizie a predicțiilor de peste 76.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (74) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.1% | 65.2% | 66.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74.2% | 74.5% | 73.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53% | 53% | 52.3% |
| Ași / Meci | 4.2 | 5.5 | 5.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.1 | 1.3 | 1.4 |
| Mingi de Break Salvate | 70% | 70.9% | 67.6% |
| Mingi de Break Convertite | 23.2% | 20.4% | 21.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.1% | 38.3% | 37.6% |
| Serviciu Păstrat % | 66.4% | 67% | 66.3% |
| Total Puncte Câștigate | 52.7% | 52.2% | 51.9% |
| Statistică | Hard (40) | Zgură (33) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.5% | 64.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.8% | 72.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52% | 52.7% |
| Ași / Meci | 7 | 4.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 68.4% | 66.1% |
| Mingi de Break Convertite | 17.2% | 25.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.9% | 39.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.3% |
| Ași / Meci | 5.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 |
| Mingi de Break Salvate | 67.6% |
| Mingi de Break Convertite | 21.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.6% |
| Serviciu Păstrat % | 66.3% |
| Total Puncte Câștigate | 51.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53% |
| Ași / Meci | 5.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 70.9% |
| Mingi de Break Convertite | 20.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.3% |
| Serviciu Păstrat % | 67% |
| Total Puncte Câștigate | 52.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53% |
| Ași / Meci | 4.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.1 |
| Mingi de Break Salvate | 70% |
| Mingi de Break Convertite | 23.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.1% |
| Serviciu Păstrat % | 66.4% |
| Total Puncte Câștigate | 52.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52% |
| Ași / Meci | 7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 68.4% |
| Mingi de Break Convertite | 17.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.7% |
| Ași / Meci | 4.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 66.1% |
| Mingi de Break Convertite | 25.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.5% |