Elizabeth Mandlik Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
5.8/10 | |
21:11 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 167 |
O19.5 |
6.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
7/10 | |
15:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
562 736 |
2 |
8.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:11 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 | |
18:09 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 624 |
O20.5 |
6/10 | |
19:07 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
564 736 |
2 |
6.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:35 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U26.5 |
7.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U24.5 |
8.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:50 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U26.5 |
7.9/10 | |
17:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 563 |
1 |
7.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:45 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U27.5 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U24.5 |
7.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
|
Despre Elizabeth Mandlik – Predicții și Statistici Tenis
Elizabeth Mandlik este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 168 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 16 meciuri ale lui Elizabeth Mandlik, obținând o precizie a predicțiilor de peste 68.8%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (59) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 79.4% | 77.1% | 69.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.8% | 53.4% | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 33.3% | 40.4% | 43.2% |
| Ași / Meci | 1.3 | 1.3 | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 | 4.6 | 4.7 |
| Mingi de Break Salvate | 45% | 50% | 49.4% |
| Mingi de Break Convertite | 34.6% | 33.6% | 40.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.5% | 43% | 45.4% |
| Serviciu Păstrat % | 232.6% | 86% | 85.6% |
| Total Puncte Câștigate | 76.8% | 58.9% | 56% |
| Statistică | Hard (27) | Zgură (23) | Iarbă (4) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.6% | 74.1% | 60% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.3% | 53.3% | 67.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.8% | 36.6% | 55.6% |
| Ași / Meci | 1.9 | 1.2 | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.9 | 4.9 | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 47.9% | 55.7% | 28.6% |
| Mingi de Break Convertite | 36.3% | 41.9% | 55% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.9% | 44.9% | 54.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.2% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.7 |
| Mingi de Break Salvate | 49.4% |
| Mingi de Break Convertite | 40.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.4% |
| Serviciu Păstrat % | 85.6% |
| Total Puncte Câștigate | 56% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.4% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.6 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 33.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43% |
| Serviciu Păstrat % | 86% |
| Total Puncte Câștigate | 58.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 79.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 33.3% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 45% |
| Mingi de Break Convertite | 34.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.5% |
| Serviciu Păstrat % | 232.6% |
| Total Puncte Câștigate | 76.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.8% |
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.9 |
| Mingi de Break Salvate | 47.9% |
| Mingi de Break Convertite | 36.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 74.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.6% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.9 |
| Mingi de Break Salvate | 55.7% |
| Mingi de Break Convertite | 41.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.6% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 28.6% |
| Mingi de Break Convertite | 55% |
| Puncte la Retur Câștigate | 54.7% |