Aleksandar Kovacevic Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:10 Urmează |
| - |
|
|
? |
? |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
463 636 |
O20.5 |
8/10 | |
14:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 626 |
O19.5 |
6.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
5.7/10 | |
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
63 76 |
O20.5 |
1.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 636 |
O20.5 |
4.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
563 746 |
2 |
3.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
9/10 | |
19:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
653 476 |
O18.5 |
10/10 | |
21:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 35 |
U31.5 |
9.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:25 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U29.5 |
9.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 267 |
O19.5 |
9.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
746 663 |
O19.5 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
756 673 |
O20.5 |
9.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 53 |
U30.5 |
8.6/10 | |
19:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 646 |
O19.5 |
7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Încheiat |
| 3
0
|
|
|
1 |
666 443 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:15 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 743 |
1 |
8.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 267 |
2 |
6.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
|
Despre Aleksandar Kovacevic – Predicții și Statistici Tenis
Aleksandar Kovacevic este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 27 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 95 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 19 meciuri ale lui Aleksandar Kovacevic, obținând o precizie a predicțiilor de peste 89.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (58) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.7% | 62.8% | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73% | 77.2% | 75% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.6% | 53.6% | 50.3% |
| Ași / Meci | 7.4 | 10.9 | 9.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 | 2.9 | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 68.2% | 70.4% | 62.2% |
| Mingi de Break Convertite | 14.2% | 12% | 11.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.3% | 31.7% | 30.6% |
| Serviciu Păstrat % | 64.8% | 68.5% | 65.4% |
| Total Puncte Câștigate | 50.2% | 50.3% | 48% |
| Statistică | Hard (42) | Zgură (11) | Iarbă (5) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.2% | 57.9% | 60.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 76.6% | 69% | 72.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.3% | 52.1% | 46.7% |
| Ași / Meci | 11 | 4.5 | 7.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 | 3.2 | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 61.4% | 59.7% | 71.4% |
| Mingi de Break Convertite | 11.2% | 16.8% | 7.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.4% | 32% | 28.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.3% |
| Ași / Meci | 9.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 62.2% |
| Mingi de Break Convertite | 11.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.6% |
| Serviciu Păstrat % | 65.4% |
| Total Puncte Câștigate | 48% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 77.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.6% |
| Ași / Meci | 10.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 70.4% |
| Mingi de Break Convertite | 12% |
| Puncte la Retur Câștigate | 31.7% |
| Serviciu Păstrat % | 68.5% |
| Total Puncte Câștigate | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.6% |
| Ași / Meci | 7.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 68.2% |
| Mingi de Break Convertite | 14.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.3% |
| Serviciu Păstrat % | 64.8% |
| Total Puncte Câștigate | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 76.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.3% |
| Ași / Meci | 11 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 61.4% |
| Mingi de Break Convertite | 11.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.1% |
| Ași / Meci | 4.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 59.7% |
| Mingi de Break Convertite | 16.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% |
| Ași / Meci | 7.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 71.4% |
| Mingi de Break Convertite | 7.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 28.8% |