Alessandra Mazzola Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:06 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
8.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
732 566 |
2 |
8.1/10 | |
13:26 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
263 646 |
O20.5 |
3.3/10 | |
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 736 |
2 |
3.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 265 |
O19.5 |
5.3/10 | |
08:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
644 466 |
O19.5 |
8.3/10 | |
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
U21.5 |
6.7/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
065 627 |
2 |
2.9/10 | |
12:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
1.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 642 |
O19.5 |
7.2/10 | |
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 363 |
O20.5 |
5.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
273 656 |
2 |
1.9/10 | |
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
274 656 |
2 |
8/10 | |
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
2 |
4.3/10 | |
10:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
625 267 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.6/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.5/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
731 666 |
O19.5 |
7.5/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 463 |
O20.5 |
6.8/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
4.8/10 |
Despre Alessandra Mazzola – Predicții și Statistici Tenis
Alessandra Mazzola Algoritmul nostru AI a analizat 20 meciuri ale lui Alessandra Mazzola, obținând o precizie a predicțiilor de peste 60%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (43) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | - | 74.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | - | 53.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | - | 41.6% |
| Ași / Meci | 0 | 0.1 | 0.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 | 1.5 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | - | - | 47.8% |
| Mingi de Break Convertite | - | - | 50.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.3% | 52% | 50.3% |
| Serviciu Păstrat % | - | - | 246.7% |
| Total Puncte Câștigate | 102.2% | 105.4% | 79.5% |
| Statistică | Hard (5) | Zgură (35) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 74.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 53.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 41.6% |
| Ași / Meci | 0.2 | 0.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | - | 47.8% |
| Mingi de Break Convertite | - | 50.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | - | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 74.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.6% |
| Ași / Meci | 0.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 47.8% |
| Mingi de Break Convertite | 50.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.3% |
| Serviciu Păstrat % | 246.7% |
| Total Puncte Câștigate | 79.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Puncte la Retur Câștigate | 52% |
| Total Puncte Câștigate | 105.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.3% |
| Total Puncte Câștigate | 102.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 74.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.6% |
| Ași / Meci | 0.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 47.8% |
| Mingi de Break Convertite | 50.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.9% |