Alessandro Spadola Predicții, Statistici și Formă
Vârstă22
Înălțime5'10"
Greutate172 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
W
L
3
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
3.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 163 |
1 |
1.2/10 | |
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.3/10 |
Despre Alessandro Spadola – Predicții și Statistici Tenis
Alessandro Spadola este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 22 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 3 meciuri ale lui Alessandro Spadola, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (8) | Ultimele 20 (8) | Ultimele 52 Săptămâni (8) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.1% | 61.1% | 61.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.1% | 55.1% | 55.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.9% | 40.9% | 40.9% |
| Ași / Meci | 0.8 | 0.8 | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 | 2 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 50% | 50% | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% | 22.2% | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.2% | 38.2% | 38.2% |
| Serviciu Păstrat % | 132.7% | 132.7% | 132.7% |
| Total Puncte Câștigate | 56.3% | 56.3% | 56.3% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (1) | Zgură (7) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.3% | 57.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.1% | 56.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.2% | 40.7% |
| Ași / Meci | 1 | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 28.6% | 71.4% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.6% | 37.9% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (8)
Ultimele 20 (8)
Ultimele 10 (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.9% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.2% |
| Serviciu Păstrat % | 132.7% |
| Total Puncte Câștigate | 56.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.9% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.2% |
| Serviciu Păstrat % | 132.7% |
| Total Puncte Câștigate | 56.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.9% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.2% |
| Serviciu Păstrat % | 132.7% |
| Total Puncte Câștigate | 56.3% |
Statistici by Surface
Hard (1)
Zgură (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.2% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 28.6% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.7% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 71.4% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.9% |