Alexander Vasilev Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
U22.5 |
5.4/10 | |
04:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
46 67 |
O19.5 |
2.3/10 | |
12:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
265 627 |
O20.5 |
7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
7.7/10 | |
07:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
U20.5 |
3.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U21.5 |
4.3/10 |
Despre Alexander Vasilev – Predicții și Statistici Tenis
Alexander Vasilev este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 18 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 898 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 9 meciuri ale lui Alexander Vasilev, obținând o precizie a predicțiilor de peste 55.6%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (25) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.2% | 66.6% | 66.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.1% | 58% | 57.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.4% | 42.3% | 41.5% |
| Ași / Meci | 2 | 2.3 | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.2 | 6.4 | 6.6 |
| Mingi de Break Salvate | 53.6% | 64.4% | 64.2% |
| Mingi de Break Convertite | 30.3% | 22.5% | 21.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.3% | 41.8% | 42.2% |
| Serviciu Păstrat % | 126.5% | 82.5% | 94% |
| Total Puncte Câștigate | 70.9% | 59% | 58.5% |
| Statistică | Hard (3) | Zgură (19) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 62.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 53.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 40.6% |
| Ași / Meci | 3.3 | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 | 6.8 |
| Mingi de Break Salvate | - | 62.9% |
| Mingi de Break Convertite | - | 22.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | - | 44.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.5% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.6 |
| Mingi de Break Salvate | 64.2% |
| Mingi de Break Convertite | 21.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.2% |
| Serviciu Păstrat % | 94% |
| Total Puncte Câștigate | 58.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.3% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.4 |
| Mingi de Break Salvate | 64.4% |
| Mingi de Break Convertite | 22.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% |
| Serviciu Păstrat % | 82.5% |
| Total Puncte Câștigate | 59% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.4% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.2 |
| Mingi de Break Salvate | 53.6% |
| Mingi de Break Convertite | 30.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.3% |
| Serviciu Păstrat % | 126.5% |
| Total Puncte Câștigate | 70.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 3.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.6% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.8 |
| Mingi de Break Salvate | 62.9% |
| Mingi de Break Convertite | 22.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.3% |