Alexandra Irina Anghel Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1114
Forma Recentă
L
L
1
Meciuri Analizate
0%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 636 |
O17.5 |
8/10 | |
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
|
Despre Alexandra Irina Anghel – Predicții și Statistici Tenis
Alexandra Irina Anghel Algoritmul nostru AI a analizat 1 meciuri ale lui Alexandra Irina Anghel, obținând o precizie a predicțiilor de peste 0%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (25) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.6% | 69% | 67.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.5% | 61.9% | 62.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.4% | 42% | 40.4% |
| Ași / Meci | 0.9 | 0.6 | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 | 3.2 | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 43.1% | 42.6% | 46.3% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% | 28.8% | 31.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.2% | 43.1% | 42.9% |
| Serviciu Păstrat % | 56.5% | 73.4% | 72.2% |
| Total Puncte Câștigate | 32.3% | 37.4% | 38.5% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (6) | Zgură (19) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.6% | 64.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.5% | 62.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.4% | 40.3% |
| Ași / Meci | 1.5 | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 43.1% | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% | 38.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.2% | 44.9% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (25)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.4% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 46.3% |
| Mingi de Break Convertite | 31.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.9% |
| Serviciu Păstrat % | 72.2% |
| Total Puncte Câștigate | 38.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 42.6% |
| Mingi de Break Convertite | 28.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.1% |
| Serviciu Păstrat % | 73.4% |
| Total Puncte Câștigate | 37.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.4% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 43.1% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.2% |
| Serviciu Păstrat % | 56.5% |
| Total Puncte Câștigate | 32.3% |
Statistici by Surface
Hard (6)
Zgură (19)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.4% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 43.1% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.3% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 38.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.9% |