Alexis Nguyen Predicții, Statistici și Formă
Clasament#695
Forma Recentă
L
L
W
L
L
8
Meciuri Analizate
75%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 622 |
O20.5 |
3.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.9/10 | |
16:13 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.4/10 | |
16:07 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 12 |
1 |
9.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
6.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U21.5 |
4.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 632 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Alexis Nguyen – Predicții și Statistici Tenis
Alexis Nguyen Algoritmul nostru AI a analizat 8 meciuri ale lui Alexis Nguyen, obținând o precizie a predicțiilor de peste 75%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (21) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 78.4% | 78.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 48.3% | 48.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 56.3% | 56.3% |
| Ași / Meci | 0.2 | 0.3 | 0.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 | 2.2 | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | - | 61.5% | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | - | 20% | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.3% | 43.3% | 43.3% |
| Serviciu Păstrat % | - | 701.4% | 709.5% |
| Total Puncte Câștigate | 94.1% | 82.8% | 82.8% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (12) | Zgură (9) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.4% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 48.3% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 56.3% | - |
| Ași / Meci | 0.3 | 0.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% | - |
| Mingi de Break Convertite | 20% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.5% | 44.3% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (21)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 48.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 56.3% |
| Ași / Meci | 0.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.3% |
| Serviciu Păstrat % | 709.5% |
| Total Puncte Câștigate | 82.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 48.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 56.3% |
| Ași / Meci | 0.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.3% |
| Serviciu Păstrat % | 701.4% |
| Total Puncte Câștigate | 82.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.3% |
| Total Puncte Câștigate | 94.1% |
Statistici by Surface
Hard (12)
Zgură (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 48.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 56.3% |
| Ași / Meci | 0.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.3% |