Amelia Honer Predicții, Statistici și Formă
Clasament#479
Forma Recentă
W
W
W
W
L
14
Meciuri Analizate
71.4%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:11 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U21.5 |
5.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
731 666 |
O19.5 |
8/10 | |
17:06 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
O19.5 |
4.8/10 | |
18:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
624 266 |
O18.5 |
8/10 | |
14:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 163 |
1 |
4.2/10 | |
17:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
2 |
6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 623 |
O19.5 |
6.5/10 | |
16:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
263 626 |
2 |
6.3/10 | |
20:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 31 |
U21.5 |
6.6/10 | |
17:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
21 66 |
U20.5 |
6/10 | |
16:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
2.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 167 |
O19.5 |
8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
6.1/10 | |
16:48 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1/10 |
Despre Amelia Honer – Predicții și Statistici Tenis
Amelia Honer Algoritmul nostru AI a analizat 14 meciuri ale lui Amelia Honer, obținând o precizie a predicțiilor de peste 71.4%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (25) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 86% | 86% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 57.1% | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 62.5% | 62.5% |
| Ași / Meci | 1.5 | 1.1 | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 | 2.5 | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | - | 66.7% | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | - | 66.7% | 66.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.5% | 49.3% | 49.3% |
| Serviciu Păstrat % | - | 1398.2% | 1607% |
| Total Puncte Câștigate | 110.7% | 101.8% | 101.8% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (12) | Zgură (13) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 86% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.1% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 62.5% | - |
| Ași / Meci | 0.8 | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% | - |
| Mingi de Break Convertite | 66.7% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 50% | 49% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (25)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 86% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 62.5% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 66.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.3% |
| Serviciu Păstrat % | 1607% |
| Total Puncte Câștigate | 101.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 86% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 62.5% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 66.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.3% |
| Serviciu Păstrat % | 1398.2% |
| Total Puncte Câștigate | 101.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.5% |
| Total Puncte Câștigate | 110.7% |
Statistici by Surface
Hard (12)
Zgură (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 86% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 62.5% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 66.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Puncte la Retur Câștigate | 49% |