Amelia Rajecki Predicții, Statistici și Formă
Clasament#438
Vârstă23
Forma Recentă
W
W
L
W
L
12
Meciuri Analizate
75%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
165 627 |
O18.5 |
7.7/10 | |
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
633 366 |
O19.5 |
6.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.3/10 | |
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
O20.5 |
7.1/10 | |
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
3.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
2.1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1/10 | |
14:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U20.5 |
3.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
8.4/10 | |
11:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
644 366 |
O20.5 |
6.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U20.5 |
3.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
731 566 |
O19.5 |
4.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Amelia Rajecki – Predicții și Statistici Tenis
Amelia Rajecki este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 23 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 12 meciuri ale lui Amelia Rajecki, obținând o precizie a predicțiilor de peste 75%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (36) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 45.7% | 57.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 65.6% | 72.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 50% | 44.7% |
| Ași / Meci | 4.4 | 4.5 | 4.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.7 | 6.4 | 6.1 |
| Mingi de Break Salvate | - | 25% | 64.1% |
| Mingi de Break Convertite | - | 0% | 15.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.1% | 41.1% | 39.5% |
| Serviciu Păstrat % | - | 578.6% | 180.1% |
| Total Puncte Câștigate | 100.9% | 89.8% | 68.4% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (29) | Iarbă (5) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 45.7% | 59.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.6% | 73.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% | 43.5% |
| Ași / Meci | 4.3 | 5.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.1 | 5.8 |
| Mingi de Break Salvate | 25% | 68.6% |
| Mingi de Break Convertite | 0% | 18.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.1% | 36.8% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (36)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.7% |
| Ași / Meci | 4.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.1 |
| Mingi de Break Salvate | 64.1% |
| Mingi de Break Convertite | 15.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.5% |
| Serviciu Păstrat % | 180.1% |
| Total Puncte Câștigate | 68.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 45.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% |
| Ași / Meci | 4.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.4 |
| Mingi de Break Salvate | 25% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.1% |
| Serviciu Păstrat % | 578.6% |
| Total Puncte Câștigate | 89.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 4.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.7 |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.1% |
| Total Puncte Câștigate | 100.9% |
Statistici by Surface
Hard (29)
Iarbă (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 45.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% |
| Ași / Meci | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.1 |
| Mingi de Break Salvate | 25% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.5% |
| Ași / Meci | 5.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.8 |
| Mingi de Break Salvate | 68.6% |
| Mingi de Break Convertite | 18.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.8% |