Amit Vales Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:55 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
367 636 |
O19.5 |
10/10 | |
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
U23.5 |
8.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:08 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
2.4/10 | |
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
462 646 |
O19.5 |
7.3/10 | |
08:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
8/10 | |
08:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.4/10 | |
07:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3.2/10 | |
08:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
561 736 |
|
||
08:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 646 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 612 |
1 |
3.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
756 572 |
O21.5 |
5.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
U22.5 |
3.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 644 |
O21.5 |
6.6/10 | |
04:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
263 646 |
2 |
1.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 626 |
O20.5 |
5.2/10 | |
08:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
365 637 |
O19.5 |
8.5/10 | |
08:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 635 |
O20.5 |
6.7/10 |
Despre Amit Vales – Predicții și Statistici Tenis
Amit Vales este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 20 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 799 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 18 meciuri ale lui Amit Vales, obținând o precizie a predicțiilor de peste 77.8%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (42) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.5% | 65.1% | 61.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.3% | 63.9% | 60.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.9% | 46% | 42.3% |
| Ași / Meci | 0.9 | 1.3 | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 | 3.5 | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% | 54.3% | 53.1% |
| Mingi de Break Convertite | 26.1% | 23.7% | 24.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43% | 43.9% | 42.7% |
| Serviciu Păstrat % | 276.3% | 191.3% | 123.5% |
| Total Puncte Câștigate | 83.7% | 77% | 62.9% |
| Statistică | Hard (31) | Zgură (7) | Iarbă (2) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.6% | 53.1% | 62.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.2% | 62.7% | 65.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.5% | 40% | 50% |
| Ași / Meci | 1.4 | 0.6 | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 | 4.9 | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 56.3% | 20% | 63.6% |
| Mingi de Break Convertite | 24.6% | 28.6% | 23.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.8% | 56.9% | 40.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.3% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 53.1% |
| Mingi de Break Convertite | 24.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.7% |
| Serviciu Păstrat % | 123.5% |
| Total Puncte Câștigate | 62.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 54.3% |
| Mingi de Break Convertite | 23.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.9% |
| Serviciu Păstrat % | 191.3% |
| Total Puncte Câștigate | 77% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.9% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 26.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43% |
| Serviciu Păstrat % | 276.3% |
| Total Puncte Câștigate | 83.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.5% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 56.3% |
| Mingi de Break Convertite | 24.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 53.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.9 |
| Mingi de Break Salvate | 20% |
| Mingi de Break Convertite | 28.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 56.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% |
| Ași / Meci | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 63.6% |
| Mingi de Break Convertite | 23.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.3% |