Ana Ioana Varsa Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
L
1
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:41 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
463 626 |
O16.5 |
8.2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Ana Ioana Varsa – Predicții și Statistici Tenis
Ana Ioana Varsa Algoritmul nostru AI a analizat 1 meciuri ale lui Ana Ioana Varsa, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (13) | Ultimele 52 Săptămâni (13) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.3% | 65.3% | 65.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.2% | 63.1% | 63.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48% | 49.3% | 49.3% |
| Ași / Meci | 1.2 | 1.8 | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 | 2.4 | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 39.2% | 42.1% | 42.1% |
| Mingi de Break Convertite | 55.8% | 55.8% | 55.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.7% | 51.7% | 51.7% |
| Serviciu Păstrat % | 63.9% | 64.5% | 64.5% |
| Total Puncte Câștigate | 45.5% | 41.5% | 41.5% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (6) | Zgură (7) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.4% | 65.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.5% | 61.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.3% | 47.4% |
| Ași / Meci | 2.5 | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 40% | 43.8% |
| Mingi de Break Convertite | - | 55.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.6% | 52.7% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (13)
Ultimele 20 (13)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.3% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 42.1% |
| Mingi de Break Convertite | 55.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.7% |
| Serviciu Păstrat % | 64.5% |
| Total Puncte Câștigate | 41.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.3% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 42.1% |
| Mingi de Break Convertite | 55.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.7% |
| Serviciu Păstrat % | 64.5% |
| Total Puncte Câștigate | 41.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 39.2% |
| Mingi de Break Convertite | 55.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.7% |
| Serviciu Păstrat % | 63.9% |
| Total Puncte Câștigate | 45.5% |
Statistici by Surface
Hard (6)
Zgură (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.3% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 40% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.4% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 43.8% |
| Mingi de Break Convertite | 55.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 52.7% |