Anastasia Bertacchi Predicții, Statistici și Formă
Clasament#737
Forma Recentă
L
W
L
W
L
7
Meciuri Analizate
57.1%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
5.5/10 | |
18:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:41 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
4.4/10 | |
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
7.5/10 | |
13:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
2.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Anastasia Bertacchi – Predicții și Statistici Tenis
Anastasia Bertacchi Algoritmul nostru AI a analizat 7 meciuri ale lui Anastasia Bertacchi, obținând o precizie a predicțiilor de peste 57.1%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (22) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 85.5% | 85.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 48.9% | 48.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 12.5% | 12.5% |
| Ași / Meci | 1 | 1.9 | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 | 3.5 | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | - | 58.3% | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | - | 12.5% | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.7% | 41.5% | 41.5% |
| Serviciu Păstrat % | - | 558.2% | 578.2% |
| Total Puncte Câștigate | 90.9% | 80.6% | 80.6% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (4) | Zgură (17) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 85.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 48.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 12.5% |
| Ași / Meci | 1 | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | - | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | - | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.5% | 42.5% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (22)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 85.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 48.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 12.5% |
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.5% |
| Serviciu Păstrat % | 578.2% |
| Total Puncte Câștigate | 80.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 85.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 48.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 12.5% |
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.5% |
| Serviciu Păstrat % | 558.2% |
| Total Puncte Câștigate | 80.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.7% |
| Total Puncte Câștigate | 90.9% |
Statistici by Surface
Hard (4)
Zgură (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 85.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 48.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 12.5% |
| Ași / Meci | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.5% |