Andrea Pellegrino Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
2:0 |
10/10 | |
07:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 634 |
O19.5 |
6.7/10 | |
19:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 463 |
O19.5 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 46 |
1 |
2.7/10 | |
12:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 264 |
O19.5 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
616 463 |
1 |
7.4/10 | |
11:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 634 |
O21.5 |
3.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 643 |
O19.5 |
7.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
6.9/10 | |
14:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 732 |
1 |
8.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 562 |
O19.5 |
6.4/10 | |
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 721 |
O19.5 |
5.3/10 | |
17:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 722 |
O19.5 |
5.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 | |
18:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 634 |
O18.5 |
9.4/10 | |
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 634 |
1 |
6.8/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 563 |
1 |
5.5/10 | |
15:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
8/10 |
Despre Andrea Pellegrino – Predicții și Statistici Tenis
Andrea Pellegrino este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 28 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 155 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 27 meciuri ale lui Andrea Pellegrino, obținând o precizie a predicțiilor de peste 74.1%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (57) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.1% | 58.9% | 61.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.8% | 70.6% | 66.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.6% | 51.9% | 51.8% |
| Ași / Meci | 3.6 | 3.5 | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 | 2.2 | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 64.2% | 64.2% | 62.5% |
| Mingi de Break Convertite | 20.7% | 17.7% | 23.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.8% | 38% | 37.7% |
| Serviciu Păstrat % | 61.8% | 62.9% | 60.6% |
| Total Puncte Câștigate | 50.2% | 50.1% | 48.9% |
| Statistică | Hard (5) | Zgură (51) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.3% | 61.7% | 64.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.2% | 67.1% | 56.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.1% | 52.5% | 43.5% |
| Ași / Meci | 4.4 | 3 | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 | 2.2 | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 51.4% | 64% | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 18.5% | 24% | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.1% | 38.6% | 29.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.8% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 62.5% |
| Mingi de Break Convertite | 23.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.7% |
| Serviciu Păstrat % | 60.6% |
| Total Puncte Câștigate | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.9% |
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 64.2% |
| Mingi de Break Convertite | 17.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38% |
| Serviciu Păstrat % | 62.9% |
| Total Puncte Câștigate | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.6% |
| Ași / Meci | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 64.2% |
| Mingi de Break Convertite | 20.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.8% |
| Serviciu Păstrat % | 61.8% |
| Total Puncte Câștigate | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.1% |
| Ași / Meci | 4.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 51.4% |
| Mingi de Break Convertite | 18.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.5% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 64% |
| Mingi de Break Convertite | 24% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.5% |
| Ași / Meci | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 29.1% |