Andrew Fenty Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Abandon |
| 0
0
|
|
|
1 |
67 25 |
O18.5 |
1.4/10 | |
12:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 367 |
2 |
8.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
642 466 |
O21.5 |
5.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
742 566 |
2 |
3.3/10 | |
22:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 646 |
O19.5 |
9.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.3/10 | |
22:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
2.9/10 | |
01:25 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
732 566 |
2 |
4.3/10 | |
19:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
662 736 |
2 |
4.6/10 | |
16:07 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
8.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
5.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
2.8/10 | |
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
U22.5 |
4.9/10 | |
17:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.5/10 | |
19:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
6.2/10 | |
18:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 642 |
O19.5 |
4.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.9/10 |
Despre Andrew Fenty – Predicții și Statistici Tenis
Andrew Fenty este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 25 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 388 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 25 meciuri ale lui Andrew Fenty, obținând o precizie a predicțiilor de peste 72%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (70) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.7% | 70.3% | 64.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.7% | 67.6% | 67.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.4% | 52.3% | 51.3% |
| Ași / Meci | 2.8 | 3.8 | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 | 1.9 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 64% | 64.1% | 57% |
| Mingi de Break Convertite | 11.3% | 19.5% | 19.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.2% | 39.2% | 37.2% |
| Serviciu Păstrat % | 131.8% | 149.1% | 99.5% |
| Total Puncte Câștigate | 66.8% | 70.5% | 56.5% |
| Statistică | Hard (63) | Zgură (7) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.5% | 59.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.4% | 70.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52% | 44.1% |
| Ași / Meci | 3.8 | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% | 68.8% |
| Mingi de Break Convertite | 19.7% | 18.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.1% | 38.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.3% |
| Ași / Meci | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 57% |
| Mingi de Break Convertite | 19.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.2% |
| Serviciu Păstrat % | 99.5% |
| Total Puncte Câștigate | 56.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.3% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 64.1% |
| Mingi de Break Convertite | 19.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.2% |
| Serviciu Păstrat % | 149.1% |
| Total Puncte Câștigate | 70.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.4% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 64% |
| Mingi de Break Convertite | 11.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.2% |
| Serviciu Păstrat % | 131.8% |
| Total Puncte Câștigate | 66.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 19.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.1% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 68.8% |
| Mingi de Break Convertite | 18.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.4% |