Andrey Rublev Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 | |
11:05 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
6.5/10 | |
05:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 463 |
O19.5 |
7.7/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O19.5 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 634 |
O18.5 |
8.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 636 |
O18.5 |
5.9/10 | |
12:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 64 |
U29.5 |
5.4/10 | |
11:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
264 636 |
O18.5 |
4.9/10 | |
12:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
6.2/10 | |
16:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O19.5 |
7.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U28.5 |
9.7/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
735 667 |
O18.5 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 464 |
O18.5 |
6.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U30.5 |
10/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.3/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
U29.5 |
9.4/10 | |
16:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U29.5 |
9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
8/10 | |
12:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U30.5 |
9.4/10 |
Despre Andrey Rublev – Predicții și Statistici Tenis
Andrey Rublev este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 27 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 14 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 28 meciuri ale lui Andrey Rublev, obținând o precizie a predicțiilor de peste 78.6%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (64) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 60% | 61.5% | 60.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.1% | 73.2% | 76.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.7% | 50% | 50.3% |
| Ași / Meci | 3.4 | 5.8 | 7.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 | 2.4 | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 69.8% | 67% | 65.4% |
| Mingi de Break Convertite | 26.9% | 20.8% | 20.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.2% | 37.1% | 36.7% |
| Serviciu Păstrat % | 61.8% | 64.3% | 66% |
| Total Puncte Câștigate | 50.3% | 50.2% | 51.3% |
| Statistică | Hard (38) | Zgură (20) | Iarbă (6) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.7% | 60.1% | 59.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 77.4% | 71.8% | 79.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.5% | 50.9% | 52.2% |
| Ași / Meci | 8.3 | 5.1 | 12.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 | 2.1 | 5.5 |
| Mingi de Break Salvate | 64.9% | 64% | 71.8% |
| Mingi de Break Convertite | 19.8% | 24.8% | 17.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.4% | 39% | 33.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 76.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.3% |
| Ași / Meci | 7.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 65.4% |
| Mingi de Break Convertite | 20.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.7% |
| Serviciu Păstrat % | 66% |
| Total Puncte Câștigate | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% |
| Ași / Meci | 5.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 67% |
| Mingi de Break Convertite | 20.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.1% |
| Serviciu Păstrat % | 64.3% |
| Total Puncte Câștigate | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.7% |
| Ași / Meci | 3.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 69.8% |
| Mingi de Break Convertite | 26.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.2% |
| Serviciu Păstrat % | 61.8% |
| Total Puncte Câștigate | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 77.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.5% |
| Ași / Meci | 8.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 64.9% |
| Mingi de Break Convertite | 19.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.9% |
| Ași / Meci | 5.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 64% |
| Mingi de Break Convertite | 24.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 79.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.2% |
| Ași / Meci | 12.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.5 |
| Mingi de Break Salvate | 71.8% |
| Mingi de Break Convertite | 17.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.2% |