Andzhelina Kostova Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
L
1
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 12 |
1 |
10/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Andzhelina Kostova – Predicții și Statistici Tenis
Andzhelina Kostova Algoritmul nostru AI a analizat 1 meciuri ale lui Andzhelina Kostova, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (28) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.5% | 59.1% | 57.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.1% | 59.4% | 59.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.5% | 41.5% | 43% |
| Ași / Meci | 1.9 | 1.4 | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.8 | 4.7 | 5.5 |
| Mingi de Break Salvate | 47.9% | 54.1% | 53.2% |
| Mingi de Break Convertite | 7.3% | 7.3% | 7.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.8% | 34.8% | 34.8% |
| Serviciu Păstrat % | 57.5% | 55.3% | 54.7% |
| Total Puncte Câștigate | 35.6% | 20.2% | 14.7% |
Statistici by Surface
| Statistică | Zgură (28) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.5 |
| Mingi de Break Salvate | 53.2% |
| Mingi de Break Convertite | 7.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.8% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (28)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.5 |
| Mingi de Break Salvate | 53.2% |
| Mingi de Break Convertite | 7.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.8% |
| Serviciu Păstrat % | 54.7% |
| Total Puncte Câștigate | 14.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.5% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.7 |
| Mingi de Break Salvate | 54.1% |
| Mingi de Break Convertite | 7.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.8% |
| Serviciu Păstrat % | 55.3% |
| Total Puncte Câștigate | 20.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.5% |
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.8 |
| Mingi de Break Salvate | 47.9% |
| Mingi de Break Convertite | 7.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.8% |
| Serviciu Păstrat % | 57.5% |
| Total Puncte Câștigate | 35.6% |
Statistici by Surface
Zgură (28)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.5 |
| Mingi de Break Salvate | 53.2% |
| Mingi de Break Convertite | 7.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.8% |