Ankita Raina Predicții, Statistici și Formă
Clasament#607
Vârstă32
Înălțime5'4"
MânaDreptaci
Forma Recentă
W
W
L
W
L
9
Meciuri Analizate
77.8%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.3/10 | |
13:11 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
2.2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
U21.5 |
6.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
066 624 |
1 |
8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
U22.5 |
4.3/10 | |
04:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
561 726 |
O18.5 |
7.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
5.1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
666 731 |
O8.5 |
7.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Ankita Raina – Predicții și Statistici Tenis
Ankita Raina este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 32 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 607 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 9 meciuri ale lui Ankita Raina, obținând o precizie a predicțiilor de peste 77.8%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (28) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 65.9% | 65.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 44.6% | 44.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 46.5% | 46.5% |
| Ași / Meci | 0.4 | 0.3 | 0.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 | 2.7 | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | - | 49% | 49% |
| Mingi de Break Convertite | - | 35.1% | 35.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.6% | 47.4% | 47.4% |
| Serviciu Păstrat % | - | 147.6% | 227% |
| Total Puncte Câștigate | 98.1% | 70.2% | 70.2% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (25) | Zgură (1) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.9% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 44.6% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.5% | - |
| Ași / Meci | 0.2 | 0 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 49% | - |
| Mingi de Break Convertite | 35.1% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.8% | 54.1% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (28)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 44.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.5% |
| Ași / Meci | 0.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 49% |
| Mingi de Break Convertite | 35.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.4% |
| Serviciu Păstrat % | 227% |
| Total Puncte Câștigate | 70.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 44.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.5% |
| Ași / Meci | 0.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 49% |
| Mingi de Break Convertite | 35.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.4% |
| Serviciu Păstrat % | 147.6% |
| Total Puncte Câștigate | 70.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.6% |
| Total Puncte Câștigate | 98.1% |
Statistici by Surface
Hard (25)
Zgură (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 44.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.5% |
| Ași / Meci | 0.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 49% |
| Mingi de Break Convertite | 35.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 |
| Puncte la Retur Câștigate | 54.1% |