Arthur Fery Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 63 |
O19.5 |
1.9/10 | |
11:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
U23.5 |
4.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 64 |
1 |
1.5/10 | |
12:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
6.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 634 |
O19.5 |
7.7/10 | |
12:20 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 63 |
O20.5 |
1.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
U28.5 |
9.5/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.3/10 | |
14:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
6.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
2 |
8/10 | |
19:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
5.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:10 Încheiat |
| 3
0
|
|
|
1 |
7566 5733 |
O32.5 |
7.1/10 | |
00:00 Încheiat |
| 3
0
|
|
|
2 |
5743 7566 |
2 |
3.1/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
1375 6657 |
2 |
1.5/10 | |
00:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
6267 2635 |
O19.5 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
363 636 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8/10 | |
13:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U26.5 |
8.4/10 |
Despre Arthur Fery – Predicții și Statistici Tenis
Arthur Fery este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 23 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 157 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 21 meciuri ale lui Arthur Fery, obținând o precizie a predicțiilor de peste 61.9%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (57) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.2% | 64.9% | 62.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.5% | 67.1% | 69.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.5% | 51.6% | 55.5% |
| Ași / Meci | 3.3 | 3.7 | 3.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 | 1.5 | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 62.9% | 58.9% | 62.8% |
| Mingi de Break Convertite | 18.1% | 25.2% | 25.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.7% | 40.9% | 41% |
| Serviciu Păstrat % | 61% | 61.6% | 65.1% |
| Total Puncte Câștigate | 49.9% | 51% | 52.1% |
| Statistică | Hard (42) | Zgură (8) | Iarbă (6) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.5% | 64.3% | 67.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.4% | 66.2% | 66.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.5% | 50.2% | 62.4% |
| Ași / Meci | 3.5 | 2 | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 | 1.5 | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 62% | 62.7% | 62.2% |
| Mingi de Break Convertite | 29.1% | 18.5% | 13.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.1% | 40.4% | 40.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.5% |
| Ași / Meci | 3.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 62.8% |
| Mingi de Break Convertite | 25.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41% |
| Serviciu Păstrat % | 65.1% |
| Total Puncte Câștigate | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.6% |
| Ași / Meci | 3.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 58.9% |
| Mingi de Break Convertite | 25.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% |
| Serviciu Păstrat % | 61.6% |
| Total Puncte Câștigate | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.5% |
| Ași / Meci | 3.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 62.9% |
| Mingi de Break Convertite | 18.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.7% |
| Serviciu Păstrat % | 61% |
| Total Puncte Câștigate | 49.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.5% |
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 62% |
| Mingi de Break Convertite | 29.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.2% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 62.7% |
| Mingi de Break Convertite | 18.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 62.4% |
| Ași / Meci | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 62.2% |
| Mingi de Break Convertite | 13.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.4% |