Aryan Shah Predicții, Statistici și Formă
Clasament#414
Vârstă19
Înălțime5'8"
Greutate172 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
L
L
L
W
4
Meciuri Analizate
75%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 724 |
1 |
5.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
276 653 |
O21.5 |
5.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
663 736 |
2 |
6.1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 367 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Aryan Shah – Predicții și Statistici Tenis
Aryan Shah este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 19 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 414 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 4 meciuri ale lui Aryan Shah, obținând o precizie a predicțiilor de peste 75%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (36) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.5% | 54.2% | 54.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.8% | 69.9% | 70.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.8% | 51.5% | 52.8% |
| Ași / Meci | 3.6 | 3.7 | 3.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 | 4.3 | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 56.3% | 53.2% | 55.3% |
| Mingi de Break Convertite | 17.8% | 18% | 16.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.7% | 34% | 35.4% |
| Serviciu Păstrat % | 65.3% | 63.6% | 75.2% |
| Total Puncte Câștigate | 47.4% | 47.3% | 48.3% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (26) | Zgură (10) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 54.7% | 53.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.6% | 58.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.7% | 44.9% |
| Ași / Meci | 4.1 | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% | 48.1% |
| Mingi de Break Convertite | 16.4% | 14.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.8% | 32.8% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (36)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 54.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.8% |
| Ași / Meci | 3.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 55.3% |
| Mingi de Break Convertite | 16.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.4% |
| Serviciu Păstrat % | 75.2% |
| Total Puncte Câștigate | 48.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 54.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.5% |
| Ași / Meci | 3.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 53.2% |
| Mingi de Break Convertite | 18% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34% |
| Serviciu Păstrat % | 63.6% |
| Total Puncte Câștigate | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.8% |
| Ași / Meci | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 56.3% |
| Mingi de Break Convertite | 17.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.7% |
| Serviciu Păstrat % | 65.3% |
| Total Puncte Câștigate | 47.4% |
Statistici by Surface
Hard (26)
Zgură (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 54.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.7% |
| Ași / Meci | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 16.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 53.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.9% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 48.1% |
| Mingi de Break Convertite | 14.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.8% |