Ayana Akli Predicții, Statistici și Formă
Clasament#240
Forma Recentă
L
W
L
W
L
17
Meciuri Analizate
70.6%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
616 462 |
O19.5 |
6.6/10 | |
21:08 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
O19.5 |
7.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:39 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 262 |
O19.5 |
3.6/10 | |
15:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 161 |
1 |
6.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
7.5/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 164 |
1 |
5.2/10 | |
11:35 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
720 566 |
2 |
4.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:38 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 366 |
O20.5 |
6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
264 636 |
O19.5 |
6.6/10 | |
13:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 563 |
1 |
6.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
731 566 |
2 |
2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
461 626 |
2 |
4.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:20 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
365 637 |
O17.5 |
7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U26.5 |
7.6/10 | |
15:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
467 635 |
1 |
7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Ayana Akli – Predicții și Statistici Tenis
Ayana Akli Algoritmul nostru AI a analizat 17 meciuri ale lui Ayana Akli, obținând o precizie a predicțiilor de peste 70.6%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (43) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 76.2% | 77.8% | 77.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.3% | 53.8% | 55.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.3% | 43.4% | 49.4% |
| Ași / Meci | 0.6 | 0.6 | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 | 3.7 | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 52% | 52.3% | 52.3% |
| Mingi de Break Convertite | 40.8% | 38.1% | 35.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.2% | 44% | 43.6% |
| Serviciu Păstrat % | 105.1% | 83% | 102.8% |
| Total Puncte Câștigate | 66.5% | 62.9% | 60.3% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (22) | Zgură (17) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.3% | 77.4% | 72.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.3% | 54.8% | 58.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 59.7% | 44.1% | 61.1% |
| Ași / Meci | 1.1 | 0.6 | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 | 3.4 | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 53.3% | 51.6% | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 36.6% | 38.8% | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.7% | 44.7% | 31.7% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (43)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.4% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 52.3% |
| Mingi de Break Convertite | 35.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.6% |
| Serviciu Păstrat % | 102.8% |
| Total Puncte Câștigate | 60.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.4% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 52.3% |
| Mingi de Break Convertite | 38.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44% |
| Serviciu Păstrat % | 83% |
| Total Puncte Câștigate | 62.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 76.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.3% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 52% |
| Mingi de Break Convertite | 40.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.2% |
| Serviciu Păstrat % | 105.1% |
| Total Puncte Câștigate | 66.5% |
Statistici by Surface
Hard (22)
Zgură (17)
Iarbă (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 59.7% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 53.3% |
| Mingi de Break Convertite | 36.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.1% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 51.6% |
| Mingi de Break Convertite | 38.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 61.1% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 31.7% |