Aziz Ouakaa Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:16 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 463 |
1 |
7.2/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
7.1/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
6.4/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
4.4/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 463 |
O20.5 |
5.5/10 | |
11:47 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
563 746 |
O20.5 |
9.2/10 | |
11:59 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O20.5 |
7.2/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
6.7/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.7/10 | |
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O20.5 |
5.2/10 | |
09:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 724 |
O21.5 |
7.6/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
732 666 |
2 |
1/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
636 167 |
2 |
7.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5/10 | |
12:28 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 166 |
O20.5 |
6.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 265 |
1 |
8/10 |
Despre Aziz Ouakaa – Predicții și Statistici Tenis
Aziz Ouakaa este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 26 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 556 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 31 meciuri ale lui Aziz Ouakaa, obținând o precizie a predicțiilor de peste 61.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (68) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.7% | 60.9% | 59.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% | 58.3% | 62.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.8% | 35.2% | 44.4% |
| Ași / Meci | 2.4 | 2.5 | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 | 3.2 | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 40% | 45% | 53.1% |
| Mingi de Break Convertite | 0% | 4% | 26.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.2% | 41.2% | 41% |
| Serviciu Păstrat % | 985.4% | 639.9% | 204.5% |
| Total Puncte Câștigate | 93.7% | 90.3% | 70.3% |
| Statistică | Hard (55) | Zgură (10) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.3% | 60.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.4% | 58.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.2% | 35.2% |
| Ași / Meci | 2.7 | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 56.1% | 45% |
| Mingi de Break Convertite | 35.4% | 4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.6% | 32.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.4% |
| Ași / Meci | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 53.1% |
| Mingi de Break Convertite | 26.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41% |
| Serviciu Păstrat % | 204.5% |
| Total Puncte Câștigate | 70.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.2% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 45% |
| Mingi de Break Convertite | 4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.2% |
| Serviciu Păstrat % | 639.9% |
| Total Puncte Câștigate | 90.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.8% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 40% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.2% |
| Serviciu Păstrat % | 985.4% |
| Total Puncte Câștigate | 93.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.2% |
| Ași / Meci | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 56.1% |
| Mingi de Break Convertite | 35.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.2% |
| Ași / Meci | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 45% |
| Mingi de Break Convertite | 4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.4% |