Bekhan Atlangeriev Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
2/10 | |
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
644 466 |
2 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
08:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
3.7/10 | |
08:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
1.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
8.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U21.5 |
3.2/10 | |
05:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 264 |
1 |
3.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
O21.5 |
6.3/10 | |
05:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
3.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
|
||
08:15 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
|
||
07:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
|
Despre Bekhan Atlangeriev – Predicții și Statistici Tenis
Bekhan Atlangeriev este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 903 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 12 meciuri ale lui Bekhan Atlangeriev, obținând o precizie a predicțiilor de peste 66.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (26) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.1% | 64.6% | 63.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.3% | 71.7% | 71.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.6% | 52.9% | 53.5% |
| Ași / Meci | 4.5 | 4.6 | 4.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 | 1.8 | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 52% | 55.3% | 57.5% |
| Mingi de Break Convertite | 35.4% | 29.7% | 27.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.3% | 37.4% | 37.6% |
| Serviciu Păstrat % | 127.8% | 109.3% | 111.3% |
| Total Puncte Câștigate | 66.9% | 66.4% | 65.1% |
| Statistică | Hard (12) | Zgură (7) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.9% | 60.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69% | 65.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 56.4% | 51.6% |
| Ași / Meci | 3.5 | 5.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 100% | 52% |
| Mingi de Break Convertite | 13.3% | 35.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.9% | 40.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.5% |
| Ași / Meci | 4.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 57.5% |
| Mingi de Break Convertite | 27.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.6% |
| Serviciu Păstrat % | 111.3% |
| Total Puncte Câștigate | 65.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.9% |
| Ași / Meci | 4.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 55.3% |
| Mingi de Break Convertite | 29.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.4% |
| Serviciu Păstrat % | 109.3% |
| Total Puncte Câștigate | 66.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.6% |
| Ași / Meci | 4.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 52% |
| Mingi de Break Convertite | 35.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.3% |
| Serviciu Păstrat % | 127.8% |
| Total Puncte Câștigate | 66.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69% |
| Serviciul 2 Câștigat | 56.4% |
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 100% |
| Mingi de Break Convertite | 13.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.6% |
| Ași / Meci | 5.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 52% |
| Mingi de Break Convertite | 35.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.3% |