Belinda Bencic Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U26.5 |
8.2/10 | |
17:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 461 |
O17.5 |
5.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 164 |
O17.5 |
5.4/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 626 |
O18.5 |
8.4/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
6.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U25.5 |
8.3/10 | |
12:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
9.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U28.5 |
8.8/10 | |
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.2/10 | |
23:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:20 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U27.5 |
9.5/10 | |
01:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 625 |
O17.5 |
8.3/10 | |
18:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 | |
14:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 643 |
O18.5 |
7.5/10 | |
21:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 264 |
O18.5 |
4.9/10 | |
19:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U27.5 |
9.5/10 | |
10:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
U26.5 |
8.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 |
Despre Belinda Bencic – Predicții și Statistici Tenis
Belinda Bencic este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 28 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 12 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 25 meciuri ale lui Belinda Bencic, obținând o precizie a predicțiilor de peste 80%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (52) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.5% | 73.9% | 70.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.9% | 64.1% | 66% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.4% | 43.5% | 47.4% |
| Ași / Meci | 2.6 | 2.1 | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 | 3.2 | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 59.3% | 59.9% | 61% |
| Mingi de Break Convertite | 35% | 38.9% | 36.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.9% | 43.3% | 43.5% |
| Serviciu Păstrat % | 58.5% | 58.7% | 60.4% |
| Total Puncte Câștigate | 50.5% | 51% | 51.9% |
| Statistică | Hard (37) | Zgură (8) | Iarbă (7) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.9% | 72% | 69.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.1% | 62.5% | 63.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.6% | 45.2% | 54.4% |
| Ași / Meci | 2.2 | 2.3 | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 | 3.4 | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 63.1% | 54.2% | 57.8% |
| Mingi de Break Convertite | 37.9% | 37.5% | 25.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.7% | 44.5% | 41.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.4% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 61% |
| Mingi de Break Convertite | 36.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.5% |
| Serviciu Păstrat % | 60.4% |
| Total Puncte Câștigate | 51.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.5% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 59.9% |
| Mingi de Break Convertite | 38.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.3% |
| Serviciu Păstrat % | 58.7% |
| Total Puncte Câștigate | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.4% |
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 59.3% |
| Mingi de Break Convertite | 35% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.9% |
| Serviciu Păstrat % | 58.5% |
| Total Puncte Câștigate | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.6% |
| Ași / Meci | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 63.1% |
| Mingi de Break Convertite | 37.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.2% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 54.2% |
| Mingi de Break Convertite | 37.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54.4% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 57.8% |
| Mingi de Break Convertite | 25.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.2% |