Ben Jones Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:15 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 36 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:40 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
666 477 |
2 |
3.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 626 |
2 |
2.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
2.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:50 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 624 |
1 |
8/10 | |
17:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 464 |
1 |
6.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
657 275 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:25 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
O8.5 |
10/10 | |
21:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
566 724 |
1 |
5.4/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 636 |
2 |
5.1/10 | |
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 731 |
O8.5 |
6.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:10 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
666 374 |
O8.5 |
9.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
8/10 | |
12:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
8/10 | |
16:35 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 36 |
1 |
1.4/10 |
Despre Ben Jones – Predicții și Statistici Tenis
Ben Jones este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 27 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 743 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 20 meciuri ale lui Ben Jones, obținând o precizie a predicțiilor de peste 80%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (47) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.8% | 67.7% | 67.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.6% | 73.8% | 72.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% | 50.4% | 49.1% |
| Ași / Meci | 7.2 | 8.4 | 7.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.7 | 3.6 | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% | 60.9% | 60.7% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% | 11.8% | 10.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.3% | 30.4% | 31.8% |
| Serviciu Păstrat % | 62.9% | 66.3% | 84.4% |
| Total Puncte Câștigate | 47.6% | 48.4% | 48.2% |
| Statistică | Hard (35) | Zgură (2) | Iarbă (2) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.1% | 66.7% | 65.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.5% | 48.5% | 72.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.3% | 39.4% | 38.5% |
| Ași / Meci | 7 | 1 | 10 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 | 2.5 | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 61.3% | 38.5% | 63.6% |
| Mingi de Break Convertite | 12.3% | 0% | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.7% | 22.4% | 16.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.1% |
| Ași / Meci | 7.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 60.7% |
| Mingi de Break Convertite | 10.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 31.8% |
| Serviciu Păstrat % | 84.4% |
| Total Puncte Câștigate | 48.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.4% |
| Ași / Meci | 8.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 60.9% |
| Mingi de Break Convertite | 11.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.4% |
| Serviciu Păstrat % | 66.3% |
| Total Puncte Câștigate | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% |
| Ași / Meci | 7.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.7 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.3% |
| Serviciu Păstrat % | 62.9% |
| Total Puncte Câștigate | 47.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.3% |
| Ași / Meci | 7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 61.3% |
| Mingi de Break Convertite | 12.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 48.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.4% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 38.5% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 22.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.5% |
| Ași / Meci | 10 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 63.6% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 16.6% |