Berta Bonardi Predicții, Statistici și Formă
Clasament#635
Forma Recentă
L
W
L
L
L
13
Meciuri Analizate
92.3%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
635 267 |
O18.5 |
9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U19.5 |
2.3/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 264 |
1 |
6.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 264 |
O18.5 |
6.8/10 | |
18:42 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 646 |
2 |
5.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
623 166 |
2 |
3.1/10 | |
17:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
264 626 |
2 |
3.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
8.8/10 | |
14:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
3/10 | |
14:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
265 637 |
2 |
2.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
|
||
14:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 267 |
|
||
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
164 636 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Berta Bonardi – Predicții și Statistici Tenis
Berta Bonardi Algoritmul nostru AI a analizat 13 meciuri ale lui Berta Bonardi, obținând o precizie a predicțiilor de peste 92.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (44) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.1% | 73.9% | 73.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 43.6% | 54.9% | 54.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 30% | 38.9% | 38.9% |
| Ași / Meci | 0.2 | 0.1 | 0.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 | 3.8 | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 30% | 49.2% | 49.2% |
| Mingi de Break Convertite | 37.5% | 58.1% | 58.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.3% | 48% | 48% |
| Serviciu Păstrat % | 471.2% | 119.1% | 161.4% |
| Total Puncte Câștigate | 84% | 64.6% | 64.6% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (2) | Zgură (37) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 73.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 54.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 38.9% |
| Ași / Meci | 0.5 | 0.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | - | 49.2% |
| Mingi de Break Convertite | - | 58.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.8% | 49.7% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (44)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.9% |
| Ași / Meci | 0.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 49.2% |
| Mingi de Break Convertite | 58.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48% |
| Serviciu Păstrat % | 161.4% |
| Total Puncte Câștigate | 64.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.9% |
| Ași / Meci | 0.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 49.2% |
| Mingi de Break Convertite | 58.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48% |
| Serviciu Păstrat % | 119.1% |
| Total Puncte Câștigate | 64.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 43.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 30% |
| Ași / Meci | 0.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 30% |
| Mingi de Break Convertite | 37.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.3% |
| Serviciu Păstrat % | 471.2% |
| Total Puncte Câștigate | 84% |
Statistici by Surface
Hard (2)
Zgură (37)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.9% |
| Ași / Meci | 0.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 49.2% |
| Mingi de Break Convertite | 58.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.7% |