Billy Harris Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
666 734 |
1 |
1.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:55 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 362 |
O19.5 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
623 466 |
O18.5 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
636 467 |
2 |
1.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
14:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U25.5 |
7.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
2.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
6.1/10 | |
19:05 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
6.2/10 | |
18:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
736 661 |
1 |
2.2/10 | |
21:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
367 636 |
1 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U25.5 |
8.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
9.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
U25.5 |
9.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:45 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
367 635 |
O19.5 |
8.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
653 476 |
O9.5 |
10/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
462 646 |
O19.5 |
8.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
3.1/10 |
Despre Billy Harris – Predicții și Statistici Tenis
Billy Harris este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 30 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 148 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 24 meciuri ale lui Billy Harris, obținând o precizie a predicțiilor de peste 62.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (69) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.1% | 59.4% | 62.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.7% | 70.7% | 69.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.5% | 49.8% | 50.9% |
| Ași / Meci | 2.9 | 4.7 | 5.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 | 1.7 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 51% | 55.7% | 62.4% |
| Mingi de Break Convertite | 13.6% | 12.3% | 17.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.4% | 33.2% | 34.9% |
| Serviciu Păstrat % | 60.9% | 62.2% | 62.6% |
| Total Puncte Câștigate | 46.9% | 47.5% | 48.9% |
| Statistică | Hard (49) | Zgură (9) | Iarbă (11) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.4% | 60.6% | 66.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.7% | 66.4% | 63% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.9% | 48.8% | 47.9% |
| Ași / Meci | 6.8 | 2 | 4.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 | 1.9 | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 62.4% | 50% | 73% |
| Mingi de Break Convertite | 17% | 14.3% | 19.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.7% | 33.4% | 37.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.9% |
| Ași / Meci | 5.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 62.4% |
| Mingi de Break Convertite | 17.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.9% |
| Serviciu Păstrat % | 62.6% |
| Total Puncte Câștigate | 48.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.8% |
| Ași / Meci | 4.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 55.7% |
| Mingi de Break Convertite | 12.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.2% |
| Serviciu Păstrat % | 62.2% |
| Total Puncte Câștigate | 47.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.5% |
| Ași / Meci | 2.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 51% |
| Mingi de Break Convertite | 13.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.4% |
| Serviciu Păstrat % | 60.9% |
| Total Puncte Câștigate | 46.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.9% |
| Ași / Meci | 6.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 62.4% |
| Mingi de Break Convertite | 17% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.8% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 14.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 33.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.9% |
| Ași / Meci | 4.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 73% |
| Mingi de Break Convertite | 19.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.2% |