Briana Szabo Predicții, Statistici și Formă
Clasament#639
Forma Recentă
L
W
W
W
L
17
Meciuri Analizate
64.7%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 164 |
O19.5 |
6.6/10 | |
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
1.2/10 | |
10:39 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:39 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
733 666 |
2 |
3.8/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 723 |
O19.5 |
8.4/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 645 |
1 |
7.8/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
5.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
166 637 |
2 |
6.2/10 | |
10:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 736 |
O19.5 |
6.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
3.7/10 | |
14:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.8/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 723 |
1 |
8.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
|
||
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
|
Despre Briana Szabo – Predicții și Statistici Tenis
Briana Szabo Algoritmul nostru AI a analizat 17 meciuri ale lui Briana Szabo, obținând o precizie a predicțiilor de peste 64.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (38) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | - | - |
| Serviciul 1 Câștigat | - | - | - |
| Serviciul 2 Câștigat | - | - | - |
| Ași / Meci | 0.6 | 1.2 | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 | 2.7 | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | - | - | - |
| Mingi de Break Convertite | - | - | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.9% | 49.6% | 49.6% |
| Serviciu Păstrat % | - | - | - |
| Total Puncte Câștigate | 101.7% | 110.2% | 110.2% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (5) | Zgură (33) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | - |
| Serviciul 1 Câștigat | - | - |
| Serviciul 2 Câștigat | - | - |
| Ași / Meci | 1.4 | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | - | - |
| Mingi de Break Convertite | - | - |
| Puncte la Retur Câștigate | - | 49.6% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (38)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.6% |
| Total Puncte Câștigate | 110.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.6% |
| Total Puncte Câștigate | 110.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.9% |
| Total Puncte Câștigate | 101.7% |
Statistici by Surface
Hard (5)
Zgură (33)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.6% |